- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
BLF189XRAS.pdfOpakowanie PCN
Mult Dev Label Chgs 24/Apr/2020.pdfInformacje o środowisku
Ampleon REACH.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $179.888 | $179.89 |
| 200+ | $168.951 | $33,790.20 |
| 500+ | $163.305 | $81,652.50 |
| 1000+ | $160.516 | $160,516.00 |
BLF189XRAU Specyfikacje techniczne
Ampleon USA Inc. - BLF189XRAU Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Ampleon USA Inc. - BLF189XRAU
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Ampleon |
| Napięcie - Test | 50 V |
| Napięcie - znamionowe | 135 V |
| Technologia | LDMOS |
| Dostawca urządzeń Pakiet | SOT539A |
| Seria | - |
| Moc - Wyjście | 1700W |
| Package / Case | SOT-539A |
| Pakiet | Tray |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| noise Figure | - |
| Rodzaj mocowania | Chassis Mount |
| Zdobyć | 26.2dB |
| Częstotliwość | 500MHz |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 2.8µA |
| Obecny - Test | 150 mA |
| Konfiguracja | Dual, Common Source |
| Podstawowy numer produktu | BLF189 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Ampleon USA Inc. BLF189XRAU.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | BLF189XRASU | BLF189XRBSU | BLF189XRBU | BLF184XRSU |
| Producent | Ampleon USA Inc. | Ampleon USA Inc. | Ampleon USA Inc. | Ampleon USA Inc. |
| Obecny - Test | - | - | - | - |
| Konfiguracja | - | - | - | S/H-ADC |
| Moc - Wyjście | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napięcie - Test | - | - | - | - |
| Technologia | - | - | - | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Napięcie - znamionowe | - | - | - | - |
| noise Figure | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Częstotliwość | - | - | - | - |
| Zdobyć | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Seria | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych BLF189XRAU PDF i dokumentację Ampleon USA Inc. dla BLF189XRAU - Ampleon USA Inc..
BLF189XRBSUAmpleon USA Inc.RF MOSFET SOT539 TRAY
BLF188XRSUAmpleon USA Inc.RF FET LDMOS 135V 24.4DB SOT539B
BLF188XRGJAmpleon USA Inc.RF FET LDMOS 135V 24DB SOT1248C
BLF184XRUAmpleon USA Inc.RF FET LDMOS 135V 23DB SOT1214A
BLF189XRASUAmpleon USA Inc.BLF189XRA/SOT539/TRAY
BLF200-S7NCLEM USA, Inc.IGBT Module
BLF188XRGAmpleon
BLF188XRUAmpleon USA Inc.RF FET LDMOS 135V 24.4DB SOT539A
BLF189XRBUAmpleon USA Inc.RF MOSFET SOT539 TRAY
BLF2012LM37R2400APulse ElectronicsBALUN 2.4GHZ-2.5GHZ 0805
BLF200-S7LEM USA, Inc.IGBT Module
BLF2012LL98R2400APulse ElectronicsFILTER BALANCED BALUN WLAN
BLF200-SN7CLEM USA, Inc.
BLF184XRSUAmpleon USA Inc.RF FET LDMOS 135V 23DB SOT1214B
BLF200-S7ALEM USA, Inc.IGBT Module
BLF188XRAMPLE0N
BLF200-S7NAIGBT ModuleTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.