- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
5500(R) Series Datasheet.pdfProjekt/specyfikacja PCN
Multiple Series Marking 10/Aug/2017.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $5.896 | $5.90 |
5500-124J Specyfikacje techniczne
API Delevan Inc. - 5500-124J Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do API Delevan Inc. - 5500-124J
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | API Delevan |
| Rodzaj | - |
| Tolerancja | ±5% |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - |
| Rozmiar / Wymiar | 1.080" L x 0.510" W (27.44mm x 12.96mm) |
| Zastawianie | Unshielded |
| Seria | 5500 |
| oceny | - |
| P @ Częstotliwość | - |
| Package / Case | 2-SMD |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -55°C ~ 130°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Materiał - Rdzeń | Ferrite |
| Częstotliwość indukcyjności - test | 1 kHz |
| Indukcyjność | 120 µH |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.520" (13.21mm) |
| Częstotliwość - samorezonansowa | - |
| DC Resistance (DCR) | 113mOhm Max |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 2.96 A |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | 1.6A |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | RoHS niezgodny |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.4000 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak API Delevan Inc. 5500-124J.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 5500-125J | 5500-154J | 5500-126J | 5500-123J |
| Producent | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. |
| Częstotliwość - samorezonansowa | - | - | - | - |
| P @ Częstotliwość | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| oceny | - | - | - | - |
| Indukcyjność | - | - | - | - |
| Częstotliwość indukcyjności - test | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | - | - | - | - |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Zastawianie | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Materiał - Rdzeń | - | - | - | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych 5500-124J PDF i dokumentację API Delevan Inc. dla 5500-124J - API Delevan Inc..
5500-153JAPI Delevan Inc.FIXED IND 15UH 7.05A 20 MOHM SMD
5500-153KAPI Delevan Inc.FIXED IND 15UH 7.05A 20 MOHM SMD
5500-123KAPI Delevan Inc.FIXED IND 12UH 7.43A 18 MOHM SMD
5500-123JAPI Delevan Inc.FIXED IND 12UH 7.43A 18 MOHM SMD
5500-124KAPI Delevan Inc.FIXED IND 120UH 2.96A 113MOHM SM
5500-126KAPI Delevan Inc.FIXED IND 12MH 330MA 9.34OHM SMD
5500-106JAPI Delevan Inc.FIXED IND 10MH 370MA 7.3 OHM SMD
5500-104KAPI Delevan Inc.FIXED IND 100UH 3.44A 84MOHM SMD
5500-154KAPI Delevan Inc.FIXED IND 150UH 2.78A 129MOHM SM
5500-154JAPI Delevan Inc.FIXED IND 150UH 2.78A 129MOHM SM
5500-105KAPI Delevan Inc.FIXED IND 1MH 1.08A 844 MOHM SMD
5500-107KAPI Delevan Inc.FIXED IND 100MH 110MA 76 OHM SMD
5500-106KAPI Delevan Inc.FIXED IND 10MH 370MA 7.3 OHM SMD
5500-107JAPI Delevan Inc.FIXED IND 100MH 110MA 76 OHM SMD
5500-125KAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.2MH 1.01A 977MOHM SM
5500-105JAPI Delevan Inc.FIXED IND 1MH 1.08A 844 MOHM SMD
5500-126JAPI Delevan Inc.FIXED IND 12MH 330MA 9.34OHM SMD
5500-125JAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.2MH 1.01A 977MOHM SMTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.