- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
Cylindrical Battery Holders.pdfProjekt/specyfikacja PCN
Cylindrical Battery Holders.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $4.88 | $4.88 |
5500-104K Specyfikacje techniczne
API Delevan Inc. - 5500-104K Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do API Delevan Inc. - 5500-104K
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | API Delevan |
| Rodzaj | - |
| Tolerancja | ±10% |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - |
| Rozmiar / Wymiar | 1.080' L x 0.510' W (27.44mm x 12.96mm) |
| Zastawianie | Unshielded |
| Seria | 5500 |
| oceny | - |
| P @ Częstotliwość | - |
| Package / Case | 2-SMD |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -55°C ~ 130°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Materiał - Rdzeń | Ferrite |
| Częstotliwość indukcyjności - test | 1 kHz |
| Indukcyjność | 100 µH |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.520' (13.21mm) |
| Częstotliwość - samorezonansowa | - |
| DC Resistance (DCR) | 84mOhm Max |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 3.44 A |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | 1.76A |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | RoHS niezgodny |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.4000 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak API Delevan Inc. 5500-104K.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 5500-103K | 5500-106K | 5500-105K | 5500-104J |
| Producent | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. |
| Częstotliwość - samorezonansowa | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| P @ Częstotliwość | - | - | - | - |
| Materiał - Rdzeń | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Indukcyjność | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Częstotliwość indukcyjności - test | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | - | - | - | - |
| Zastawianie | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| oceny | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Pobierz arkusze danych 5500-104K PDF i dokumentację API Delevan Inc. dla 5500-104K - API Delevan Inc..
5500-104JAPI Delevan Inc.FIXED IND 100UH 3.44A 84MOHM SMD
550-80-381-18-101135Preci-DipPGA SOLDER TAIL
5500-105JAPI Delevan Inc.FIXED IND 1MH 1.08A 844 MOHM SMD
5500-105KAPI Delevan Inc.FIXED IND 1MH 1.08A 844 MOHM SMD
5500-103KAPI Delevan Inc.FIXED IND 10UH 7.88A 16 MOHM SMD
5500-123JAPI Delevan Inc.FIXED IND 12UH 7.43A 18 MOHM SMD
5500-106KAPI Delevan Inc.FIXED IND 10MH 370MA 7.3 OHM SMD
5500-107JAPI Delevan Inc.FIXED IND 100MH 110MA 76 OHM SMD
5500-123KAPI Delevan Inc.FIXED IND 12UH 7.43A 18 MOHM SMD
5500Knowles Johanson ManufacturingCAP FILM TRIM
5500-103JAPI Delevan Inc.FIXED IND 10UH 7.88A 16 MOHM SMD
5500-106JAPI Delevan Inc.FIXED IND 10MH 370MA 7.3 OHM SMD
5500-124JAPI Delevan Inc.FIXED IND 120UH 2.96A 113MOHM SM
5500-107KAPI Delevan Inc.FIXED IND 100MH 110MA 76 OHM SMDTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.