- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN przestarzałe/ eol
Cylindrical Battery Holders.pdfMontaż/pochodzenie PCN
2.73KHz.pdfOpakowanie PCN
2.73KHz.pdfInformacje o środowisku
Zilog RoHS.pdfZ8937320VSG Specyfikacje techniczne
Zilog - Z8937320VSG Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Zilog - Z8937320VSG
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Zilog / Littelfuse |
| Napięcie - I / O | 5.00V |
| Napięcie - Rdzeń | 5.00V |
| Rodzaj | Fixed Point |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 68-PLCC |
| Seria | Z893x3 |
| Package / Case | 68-LCC (J-Lead) |
| Pakiet | Tube |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | 0°C ~ 70°C (TA) |
| On-Chip RAM | 1kB |
| Pamięć nieulotna | OTP (16kB) |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Berło | SPI, 3-Wire Serial |
| Częstotliwość zegara | 20MHz |
| Podstawowy numer produktu | Z8937320 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Zilog Z8937320VSG.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | Z8937320VSGR565C | Z8937320VSGR565CTR | Z8937320VSC | Z8937320FSG |
| Producent | Zilog | Zilog | Zilog | Zilog |
| On-Chip RAM | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Częstotliwość zegara | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Napięcie - I / O | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Berło | - | - | - | - |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Napięcie - Rdzeń | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pamięć nieulotna | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Pobierz arkusze danych Z8937320VSG PDF i dokumentację Zilog dla Z8937320VSG - Zilog.
Z8939120VSCZilog / Littelfuse
Z89C6501ZEMZilogZ89C65 Z8/DSP EMULATOR
Z8937302ZACZilogPROGRAMMING ADAPTER
Z89C6700ZEMZilogZ89C67 Z8/DSP EMULATOR
Z8937300ZACZilogZ89373 ACCESSORY KIT
Z8937320VSGR565CZilogIC MCU 8BIT 68PLCC
Z8937320FSGZilogDSP 20MHZ 80QFP
Z8937320ASCZilogIC 20MHZ DSP OTP 64-VQFP
Z8937320VSGR565CTRZilogIC MCU 8BIT 68PLCC
Z8937320ASC00TRZilogIC DSP OTP 8K 64VQFP
Z8937320ASGZilogIC 20MHZ DSP OTP 64-VQFPTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.