- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Produkt
Power Management ICs Brief.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.572 | $0.57 |
| 200+ | $0.228 | $45.60 |
| 500+ | $0.221 | $110.50 |
| 1000+ | $0.217 | $217.00 |
IXD1415GG15ER-G Specyfikacje techniczne
Zilog - IXD1415GG15ER-G Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Zilog - IXD1415GG15ER-G
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Zilog / Littelfuse |
| Spadek napięcia (Max) | 0.2V @ 100mA |
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) | 1.2V, 1.8V |
| Napięcie - Wyjście (Max) | - |
| Napięcie - wejściowa (maks) | 6V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | USP-6C |
| Seria | - |
| Funkcje ochronne | Over Current, Short Circuit |
| Package / Case | 6-UFDFN Exposed Pad |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| PSRR | 65dB (1kHz) |
| Typ wyjścia | Fixed |
| Konfiguracja wyjściowa | Positive |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Ilość Regulatorów | 2 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Current - Spoczynkowy (Iq) | 60 µA |
| Obecny - Wyjście | 200mA, 200mA |
| Funkcje sterowania | Current Limit, Enable |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Zilog IXD1415GG15ER-G.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | IXD1415GG12ER-G | IXD1415GG15MR-G | IXD1415GG14ER-G | IXD1415GG16ER-G |
| Producent | Zilog | Zilog | Zilog | Zilog |
| Seria | - | - | - | - |
| Current - Spoczynkowy (Iq) | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Napięcie - wejściowa (maks) | - | - | - | - |
| Ilość Regulatorów | - | - | - | - |
| PSRR | - | - | - | - |
| Typ wyjścia | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Obecny - Wyjście | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Spadek napięcia (Max) | - | - | - | - |
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) | - | - | - | - |
| Napięcie - Wyjście (Max) | - | - | - | - |
| Funkcje ochronne | - | - | - | - |
| Konfiguracja wyjściowa | - | - | - | - |
| Funkcje sterowania | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Pobierz arkusze danych IXD1415GG15ER-G PDF i dokumentację Zilog dla IXD1415GG15ER-G - Zilog.
IXD1415GG14MR-GZilog200MA DUAL HIGH SPEED LDO
IXD1415GG17ER-GZilog200MA DUAL HIGH SPEED LDO
IXD1415GG14ER-GZilog200MA DUAL HIGH SPEED LDO
IXD1415GG13MR-GZilog200MA DUAL HIGH SPEED LDO
IXD1415GG09MR-GZilog200MA DUAL HIGH SPEED LDO
IXD1415GG09ER-GZilog200MA DUAL HIGH SPEED LDO
IXD1415GG17MR-GZilog200MA DUAL HIGH SPEED LDO
IXD1415GG10ER-GZilog200MA DUAL HIGH SPEED LDO
IXD1415GG15MR-GZilog200MA DUAL HIGH SPEED LDO
IXD1415GG12MR-GZilog200MA DUAL HIGH SPEED LDO
IXD1415GG16MR-GZilog200MA DUAL HIGH SPEED LDO
IXD1415GG10MR-GZilog200MA DUAL HIGH SPEED LDO
IXD1415GG21ER-GZilog200MA DUAL HIGH SPEED LDO
IXD1415GG16ER-GZilog200MA DUAL HIGH SPEED LDO
IXD1415GG20ER-GZilog200MA DUAL HIGH SPEED LDO
IXD1415GG22ER-GZilog200MA DUAL HIGH SPEED LDO
IXD1415GG21MR-GZilog200MA DUAL HIGH SPEED LDO
IXD1415GG12ER-GZilog200MA DUAL HIGH SPEED LDOTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.