- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 10+ | $0.037 | $0.37 |
| 100+ | $0.03 | $3.00 |
| 300+ | $0.026 | $7.80 |
| 3000+ | $0.024 | $72.00 |
| 6000+ | $0.022 | $132.00 |
| 9000+ | $0.021 | $189.00 |
UBQ10A05L04HI Specyfikacje techniczne
YAGEO - UBQ10A05L04HI Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do YAGEO - UBQ10A05L04HI
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Yageo |
| Napięcie - Reverse patowa (typ) | 5V (Max) |
| Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp | 15V |
| Napięcie - podziały (min) | 6V |
| Kanały jednokierunkowe | 4 |
| Rodzaj | Steering (Rail to Rail) |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 10-QFN (2.5x1) |
| Seria | UBQ10A05L04HI |
| Ochrona linii zasilających | Yes |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Moc - Peak Pulse | - |
| Package / Case | 10-UFDFN |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) | 5A (8/20µs) |
| Pojemność @ Częstotliwość | 0.6pF @ 1MHz |
| Aplikacje | DVI, HDMI |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0080 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak YAGEO UBQ10A05L04HI.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | UBQ10A03L04 | P4KE10CAS_AY_00001 | 1N6299A-E3/54 | SMF20A-HM3-08 |
| Producent | YAGEO | Panjit International Inc. | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| Seria | - | - | - | - |
| Pojemność @ Częstotliwość | - | - | - | - |
| Ochrona linii zasilających | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Moc - Peak Pulse | - | - | - | - |
| Kanały jednokierunkowe | - | - | - | - |
| Aplikacje | - | - | - | - |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Napięcie - Reverse patowa (typ) | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Napięcie - podziały (min) | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp | - | - | - | - |
UBQ10A05L04BRIGHTKINTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.