- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.001 | $0.00 |
RC0402FR-076K81L Specyfikacje techniczne
Yageo - RC0402FR-076K81L Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Yageo - RC0402FR-076K81L
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Yageo |
| Tolerancja | ±1% |
| Współczynnik temperaturowy | ±100ppm/°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 0402 |
| Rozmiar / Wymiar | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Seria | RC |
| Tryb panel | 6.81 kOhms |
| Moc (W) | 0.063W, 1/16W |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Inne nazwy | 232270676812L 311-6.81KLRTR 9C04021A6811FLPF3 RC0402FR076K81L |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -55°C ~ 155°C |
| Liczba zakończeń | 2 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 29 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.016" (0.40mm) |
| cechy | Moisture Resistant |
| Współczynnik awaryjności | - |
| szczegółowy opis | 6.81 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Moisture Resistant Thick Film |
| Kompozycja | Thick Film |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Yageo RC0402FR-076K81L.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | RC0402FR-076K81P | RC0402FR-076K98L | RC0402FR-076K8L | RC0402FR-076K65L |
| Producent | YAGEO | YAGEO | Yageo | YAGEO |
| Współczynnik temperaturowy | - | - | - | - |
| Kompozycja | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Liczba zakończeń | - | - | - | - |
| Status bezołowiowy / status RoHS | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Współczynnik awaryjności | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| szczegółowy opis | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Moc (W) | - | - | - | - |
| Tryb panel | - | - | - | - |
| Opakowania | - | - | - | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Inne nazwy | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych RC0402FR-076K81L PDF i dokumentację Yageo dla RC0402FR-076K81L - Yageo.
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.