- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.009 | $0.01 |
MFR-12FTF52-17K4 Specyfikacje techniczne
YAGEO - MFR-12FTF52-17K4 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do YAGEO - MFR-12FTF52-17K4
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Yageo |
| Tolerancja | ±1% |
| Współczynnik temperaturowy | ±100ppm/°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet | Axial |
| Rozmiar / Wymiar | 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm) |
| Seria | MFR |
| Tryb panel | 17.4 kOhms |
| Moc (W) | 0.167W, 1/6W |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Package / Case | Axial |
| Pakiet | Tape & Box (TB) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 155°C |
| Liczba zakończeń | 2 |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | - |
| Kompozycja | Metal Film |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0090 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak YAGEO MFR-12FTF52-17K4.
| Atrybut produktu | ![]() |
|
|---|---|---|
| Part Number | MFR-12FTF52-17K4 | 44UM45-03-1-04N |
| Producent | YAGEO | Grayhill Inc. |
| Package / Case | Axial | - |
| Kompozycja | Metal Film | - |
| Tolerancja | ±1% | - |
| Pakiet | Tape & Box (TB) | Bulk |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - |
| cechy | - | - |
| Liczba zakończeń | 2 | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | Axial | - |
| temperatura robocza | -55°C ~ 155°C | - |
| Seria | MFR | 44 |
| Rozmiar / Wymiar | 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm) | - |
| Moc (W) | 0.167W, 1/6W | - |
| Tryb panel | 17.4 kOhms | - |
| Współczynnik temperaturowy | ±100ppm/°C | - |
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.