- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
SMR1D,3D Series (Y1121,1169).pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $15.582 | $15.58 |
Y16111K26000B1R Specyfikacje techniczne
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio - Y16111K26000B1R Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio - Y16111K26000B1R
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio |
| Tolerancja | ±0.1% |
| Współczynnik temperaturowy | ±2ppm/°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 2010 |
| Rozmiar / Wymiar | 0.198" L x 0.097" W (5.03mm x 2.46mm) |
| Seria | VSM |
| Tryb panel | 1.26 kOhms |
| Moc (W) | 0.3W |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Package / Case | 2010 (5025 Metric) |
| Pakiet | Strip |
| temperatura robocza | -55°C ~ 150°C |
| Liczba zakończeń | 2 |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.025" (0.64mm) |
| cechy | Non-Inductive |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Kompozycja | Metal Foil |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio Y16111K26000B1R.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | Y16111K62000B1R | Y161112K1000B1R | Y16111K62000B0R | Y161112K1000B0R |
| Producent | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio |
| Liczba zakończeń | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Moc (W) | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Kompozycja | - | - | - | - |
| Współczynnik temperaturowy | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tryb panel | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Współczynnik awaryjności | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Pobierz arkusze danych Y16111K26000B1R PDF i dokumentację Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio dla Y16111K26000B1R - Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio.
Y16111K00000F9RVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 1K OHM 1% 0.3W 2010
Y161120K0000T0RVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 20K OHM 0.01% 0.3W 2010
Y16111K62000B1RVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioVSM2010 1K6200 0.1% B T 155469
Y16111K58000T0WVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 1.58KOHM 0.01% 0.3W 2010
Y16111K00000T9WVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 1K OHM 0.01% 0.3W 2010
Y161118K0000B0RVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 18K OHM 0.1% 0.3W 2010
Y161116K0000T9WVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 16K OHM 0.01% 0.3W 2010
Y1611200R000B0WVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 200 OHM 0.1% 0.3W 2010
Y16111K62000B0RVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 1.62K OHM 0.1% 0.3W 2010
Y161112K1000B1RVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioVSM2010 12K100 0.1% B T 155469
Y16111K67000T9WVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 1.67KOHM 0.01% 0.3W 2010
Y161120K0000T9RVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioVSM2010 20K000 TCR2 0.01% S T
Y161120K0000T0WVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 20K OHM 0.01% 0.3W 2010
Y161116K0000T9RVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 16K OHM 0.01% 0.3W 2010
Y1611200R000Q9RVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioVSM2010 200R00 TCR2 0.02% S T
Y16111K00000T9RVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 1K OHM 0.01% 0.3W 2010
Y161112K1000B0RVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 12.1K OHM 0.1% 0.3W 2010
Y1611125R000B0WVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 125 OHM 0.1% 0.3W 2010Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.