- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Arkusze danych
Cylindrical Battery Holders.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $5.882 | $5.88 |
0456360000 Specyfikacje techniczne
Weidmüller - 0456360000 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Weidmüller - 0456360000
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Weidmuller |
| Przekrój przewodu lub zakres - mm² | 0.5-4mm² |
| Wire Gauge lub Range - AWG | 12 AWG |
| Napięcie - UL | 300V |
| Napięcie - IEC | 500V |
| Rodzaj | Disconnect |
| Termination Style | Screw |
| Terminal - Szerokość | 8.0mm |
| Długość zdejmowania izolacji | 9mm |
| Seria | SAK |
| Pakiet | Bulk |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Liczba biegunów | 2 |
| Liczba poziomów | 1 |
| Materiał Palność ocena | UL94 V-2 |
| Materiał - Izolacja | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Typ bezpiecznika | - |
| cechy | - |
| Odłączyć Rodzaj | - |
| Obecny - UL | 15 A |
| Obecny - IEC | 19 A |
| Kolor | Beige |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Zgodny z RoHS |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.8000 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Weidmüller 0456360000.
| Atrybut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 0456360000 | 0457111000 | 0456100022 | 0456260001 |
| Producent | Weidmüller | Molex | Molex | Molex |
| Liczba poziomów | 1 | - | - | - |
| Napięcie - UL | 300V | - | - | - |
| Rodzaj | Disconnect | - | - | - |
| Obecny - IEC | 19 A | - | - | - |
| Napięcie - IEC | 500V | - | - | - |
| Pakiet | Bulk | Bag | - | Bulk |
| Materiał - Izolacja | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 | - | - | - |
| Kolor | Beige | Black | - | Black |
| Obecny - UL | 15 A | - | - | - |
| Typ bezpiecznika | - | - | - | - |
| Seria | SAK | EXTreme BBC 45711 | - | SPOX BMI |
| cechy | - | - | - | Blind Mating |
| Długość zdejmowania izolacji | 9mm | - | - | - |
| Odłączyć Rodzaj | - | - | - | - |
| Liczba biegunów | 2 | - | - | 6 |
| Materiał Palność ocena | UL94 V-2 | - | - | - |
| Terminal - Szerokość | 8.0mm | - | - | - |
| Wire Gauge lub Range - AWG | 12 AWG | - | - | - |
| Termination Style | Screw | - | - | - |
| Przekrój przewodu lub zakres - mm² | 0.5-4mm² | - | - | - |
Pobierz arkusze danych 0456360000 PDF i dokumentację Weidmüller dla 0456360000 - Weidmüller.
0456100065MolexMF JR CPI VRT HDR ASSY 24CKT GOL
0456610003MolexCONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
0457000000WeidmüllerJUMPER TERM BLK 10POS SCREW-IN
0456260008MolexCONN PLUG HSG 8POS 2.50MM
0456100022MolexMINIFIT CPI HDR 4 CKT MARKED .09
04560952-000TE Connectivity Measurement SpecialtiesMOUNTING BLOCK
0456600004MolexPOWER DOCK PWR PLUG
0456611004MolexCONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
0456100029MolexMINIFIT CPI HDR 18CKT MARKED TIN
0457100000WeidmüllerJUMPER TERM BLK 2POS SCREW-IN
04560956-000TE Connectivity Measurement SpecialtiesMOUNTING BLOCKTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.