- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Arkusze danych
BTA316X-800CT.pdfOpakowanie PCN
All Device Label Chg 14/Feb/2020.pdfMontaż/pochodzenie PCN
Second Assembly Source 18/Oct/2022.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.486 | $0.49 |
| 10+ | $0.432 | $4.32 |
| 50+ | $0.405 | $20.25 |
| 100+ | $0.378 | $37.80 |
| 500+ | $0.361 | $180.50 |
| 1000+ | $0.353 | $353.00 |
BTA316X-800CTQ Specyfikacje techniczne
WeEn Semiconductors - BTA316X-800CTQ Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do WeEn Semiconductors - BTA316X-800CTQ
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | WeEn Semiconductors Co., Ltd |
| Napięcie - Stan Wyłączony | 800 V |
| Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks) | 1 V |
| triaka | Standard |
| Dostawca urządzeń Pakiet | TO-220F |
| Seria | - |
| Package / Case | TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab |
| Pakiet | Bulk |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Obecny - Na członkowskim (IT (RMS)) (max) | 16 A |
| Obecny -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) | 140A, 150A |
| Obecny - trzymaj (Ih) (maks) | 35 mA |
| Obecny - Brama wyzwalania (IGT) (maks) | 35 mA |
| Konfiguracja | Single |
| Podstawowy numer produktu | BTA316 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Zgodny z RoHS |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.30.0080 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak WeEn Semiconductors BTA316X-800CTQ.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | BTA316Y-800CTQ | BTA316X-800C/L01Q | BTA316X-800C/L03Q | BTA316X-800B/L02Q |
| Producent | WeEn Semiconductors | WeEn Semiconductors | WeEn Semiconductors | WeEn Semiconductors |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Obecny - Brama wyzwalania (IGT) (maks) | - | - | - | - |
| Napięcie - Stan Wyłączony | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Seria | - | - | - | - |
| Konfiguracja | - | - | - | S/H-ADC |
| Obecny - trzymaj (Ih) (maks) | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Obecny -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) | - | - | - | - |
| triaka | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks) | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Obecny - Na członkowskim (IT (RMS)) (max) | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych BTA316X-800CTQ PDF i dokumentację WeEn Semiconductors dla BTA316X-800CTQ - WeEn Semiconductors.
BTA316X-800ELUMILEDSTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.