- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.646 | $0.65 |
WLPM131365M220LC Specyfikacje techniczne
Walsin Technology Corporation - WLPM131365M220LC Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Walsin Technology Corporation - WLPM131365M220LC
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Walsin Technology |
| Rodzaj | Molded |
| Tolerancja | ±20% |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.531" L x 0.504" W (13.50mm x 12.80mm) |
| Zastawianie | Shielded |
| Seria | PM |
| oceny | - |
| P @ Częstotliwość | - |
| Package / Case | Nonstandard |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Materiał - Rdzeń | - |
| Częstotliwość indukcyjności - test | 100 kHz |
| Indukcyjność | 22 µH |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.256" (6.50mm) |
| Częstotliwość - samorezonansowa | - |
| cechy | - |
| DC Resistance (DCR) | 39.5mOhm Max |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 5 A |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | 7.5A |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Walsin Technology Corporation WLPM131365M220LC.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | WLPM131365M2R2LC | WLPM131365M8R2LC | WLPM131365M470LC | WLPM131365M1R2LC |
| Producent | Walsin Technology Corporation | Walsin Technology Corporation | Walsin Technology Corporation | Walsin Technology Corporation |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Indukcyjność | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | - | - | - | - |
| Materiał - Rdzeń | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Częstotliwość indukcyjności - test | - | - | - | - |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Częstotliwość - samorezonansowa | - | - | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
| P @ Częstotliwość | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Zastawianie | - | - | - | - |
WLPM131350MR56LCWalsin Technology CorporationPOWER CHOKE MOLDED 0.56UH 55A
WLPM131365M100LCWalsin Technology CorporationPOWER CHOKE MOLDED 10UH 15.5A
WLPM131365M5R6LCWalsin Technology CorporationPOWER CHOKE MOLDED 5.6UH 26.5A
WLPM131365M1R2LCWalsin Technology CorporationPOWER CHOKE MOLDED 1.2UH 48A
WLPM131365M680LCWalsin Technology CorporationPOWER CHOKE MOLDED 68UH 3.5A
WLPM131365M1R0LCWalsin Technology CorporationPOWER CHOKE MOLDED 1.0UH 49A
WLPM131365M330LCWalsin Technology CorporationPOWER CHOKE MOLDED 33UH 6A
WLPM131350MR68LCWalsin Technology CorporationPOWER CHOKE MOLDED 0.68UH 54A
WLPM131365M470LCWalsin Technology CorporationPOWER CHOKE MOLDED 47UH 5A
WLPM131365M1R8LCWalsin Technology CorporationPOWER CHOKE MOLDED 1.8UH 41A
WLPM131365M8R2LCWalsin Technology CorporationPOWER CHOKE MOLDED 8.2UH 16A
WLPM131350MR82LCWalsin Technology CorporationPOWER CHOKE MOLDED 0.82UH 53A
WLPM131365M6R8LCWalsin Technology CorporationPOWER CHOKE MOLDED 6.8UH 16.5A
WLPM131365M150LCWalsin Technology CorporationPOWER CHOKE MOLDED 15UH 9A
WLPM131365M4R7LCWalsin Technology CorporationPOWER CHOKE MOLDED 4.7UH 30A
WLPM131365M2R2LCWalsin Technology CorporationPOWER CHOKE MOLDED 2.2UH 40A
WLPM131365M1R5LCWalsin Technology CorporationPOWER CHOKE MOLDED 1.5UH 45A
WLPM131365M3R3LCWalsin Technology CorporationPOWER CHOKE MOLDED 3.3UH 35ATwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.