- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Arkusze danych
Middle, High Voltage Series (200V to 4kV).pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.074 | $0.07 |
1210B123K631CT Specyfikacje techniczne
Walsin Technology Corporation - 1210B123K631CT Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Walsin Technology Corporation - 1210B123K631CT
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Walsin Technology |
| Napięcie - znamionowe | 630V |
| Tolerancja | ±10% |
| Grubość (maks) | 0.053" (1.35mm) |
| Współczynnik temperaturowy | X7R |
| Rozmiar / Wymiar | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Seria | - |
| oceny | - |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Główny odstęp | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | - |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Pojemność | 0.012 µF |
| Aplikacje | SMPS Filtering |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Walsin Technology Corporation 1210B123K631CT.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 1210B123K102CT | 1210B123K251CT | 1210B123K101CT | 1210B123K501CT |
| Producent | Walsin Technology Corporation | Walsin Technology Corporation | Walsin Technology Corporation | Walsin Technology Corporation |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Współczynnik awaryjności | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Seria | - | - | - | - |
| Współczynnik temperaturowy | - | - | - | - |
| Główny odstęp | - | - | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Grubość (maks) | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pojemność | - | - | - | - |
| Napięcie - znamionowe | - | - | - | - |
| Aplikacje | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych 1210B123K631CT PDF i dokumentację Walsin Technology Corporation dla 1210B123K631CT - Walsin Technology Corporation.
1210B124K201CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.12UF 200V X7R 1210
1210B123J500CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.012UF 50V X7R 1210
1210B123K500CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.012UF 50V X7R 1210
1210B124K101CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.12UF 100V X7R 1210
1210B123K501CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.012UF 500V X7R 1210
1210B123J251CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.012UF 250V X7R 1210
1210B123J501CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.012UF 500V X7R 1210
1210B123M101CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.012UF 100V X7R 1210
1210B123J101CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.012UF 100V X7R 1210
1210B123M501CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.012UF 500V X7R 1210
1210B124K500CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.12UF 50V X7R 1210
1210B124J101CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.12UF 100V X7R 1210
1210B123K101CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.012UF 100V X7R 1210
1210B123K251CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.012UF 250V X7R 1210
1210B124J500CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.12UF 50V X7R 1210Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.