- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
890-852/011-000.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $2.66 | $2.66 |
890-852/011-000 Specyfikacje techniczne
WAGO Corporation - 890-852/011-000 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do WAGO Corporation - 890-852/011-000
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | WAGO |
| Długość taśmy | 9mm |
| Przekrój przewodu lub zakres - mm² | 0.25-1.5mm² |
| Wire Gauge lub Range - AWG | 16-22 AWG |
| Napięcie - UL | 600 V |
| Napięcie - IEC | 250 V |
| Rodzaj | Header, Female Sockets |
| Torque - Śruba | - |
| Termination Style | Solder |
| Seria | WINSTA® MINI |
| Śruba Rozmiar | - |
| Pozycje na poziomie | 2 |
| Wtyczka przewodu Wejście | - |
| Smoła | 0.173" (4.40mm) |
| Pakiet | Box |
| temperatura robocza | -35°C ~ 85°C |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Liczba biegunów | 2 |
| Liczba poziomów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Materiał Palność ocena | - |
| Wysokość izolacji | 0.480" (12.20mm) |
| Stopień ochrony | IP40 |
| Materiał obudowy | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Orientacja nagłówka | 90°, Right Angle |
| cechy | Locking Feature |
| Obecny - UL | 14 A |
| Obecny - IEC | 16A |
| Kontakt Długość ogona | 0.138" (3.50mm) |
| Kontakt z końcówką | - |
| Materiał styków | - |
| Kolor | Gray |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.90.4000 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak WAGO Corporation 890-852/011-000.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 890-854/011-000 | 890-855/011-000 | 890-845/011-000 | 890-862/011-000 |
| Producent | WAGO Corporation | WAGO Corporation | WAGO Corporation | WAGO Corporation |
| Termination Style | - | - | - | - |
| Długość taśmy | - | - | - | - |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Kontakt Długość ogona | - | - | - | - |
| Wysokość izolacji | - | - | - | - |
| Materiał obudowy | - | - | - | - |
| Śruba Rozmiar | - | - | - | - |
| Wtyczka przewodu Wejście | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napięcie - IEC | - | - | - | - |
| Liczba biegunów | - | - | - | - |
| Materiał Palność ocena | - | - | - | - |
| Kolor | - | - | - | - |
| Kontakt z końcówką | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Liczba poziomów | - | - | - | - |
| Napięcie - UL | - | - | - | - |
| Obecny - UL | - | - | - | - |
| Pozycje na poziomie | - | - | - | - |
| Smoła | - | - | - | - |
| Wire Gauge lub Range - AWG | - | - | - | - |
| Materiał styków | - | - | - | - |
| Stopień ochrony | - | - | - | - |
| Obecny - IEC | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Torque - Śruba | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Orientacja nagłówka | - | - | - | - |
| Przekrój przewodu lub zakres - mm² | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych 890-852/011-000 PDF i dokumentację WAGO Corporation dla 890-852/011-000 - WAGO Corporation.
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.