- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Arkusze danych
VCCM600S.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $413.648 | $413.65 |
VCCM600S-BC0D-DK000 Specyfikacje techniczne
Vox Power Ltd. - VCCM600S-BC0D-DK000 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Vox Power Ltd. - VCCM600S-BC0D-DK000
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Vox Power |
| Napięcie - wyjście 6 | - |
| Napięcie - wyjście 5 | - |
| Napięcie - Wyjście 4 | - |
| Napięcie - Wyjście 3 | 48V |
| Napięcie - Wyjście 2 | 24V |
| Napięcie - Wyjście 1 | 12V |
| Napięcie - Izolacja | 4 kV |
| Napięcie - Wejście | 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC |
| Rodzaj | Open Frame |
| Numer standardowy | 60950-1; 62368-1 |
| Rozmiar / Wymiar | 7.00" L x 4.00" W x 1.57" H (177.8mm x 101.6mm x 40.0mm) |
| Seria | VCCM600S |
| Moc (W) | 450W |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Pakiet | Box |
| temperatura robocza | -40°C ~ 70°C |
| Liczba wyjść | 3 |
| Rodzaj mocowania | Chassis Mount |
| Wymagane obciążenie minimalne | No |
| cechy | Adjustable Output, Load Sharing, PFC, Remote Sense, Universal Input |
| Wydajność | 90% |
| Prąd - wyjście 3 | 3.75 A |
| Prąd - wyjście 2 | 7.5 A |
| Prąd - wyjście 1 | 15 A |
| Podstawowy numer produktu | VCCM600 |
| Agencja zatwierdzająca | CB, CE, CSA, UL |
| Aplikacje | ITE (Commercial) |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9540 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Vox Power Ltd. VCCM600S-BC0D-DK000.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | VCCM600S-BC0A-DK000 | VCCM600S-BCA0-DK000 | VCCM600S-BCB0-DK000 | VCCM600S-BC0B-DK000 |
| Producent | Vox Power Ltd. | Vox Power Ltd. | Vox Power Ltd. | Vox Power Ltd. |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Liczba wyjść | - | - | - | - |
| Napięcie - wyjście 5 | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Prąd - wyjście 1 | - | - | - | - |
| Numer standardowy | - | - | - | - |
| Napięcie - wyjście 6 | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napięcie - Wyjście 4 | - | - | - | - |
| Napięcie - Wyjście 3 | - | - | - | - |
| Napięcie - Wejście | - | - | - | - |
| Aplikacje | - | - | - | - |
| Prąd - wyjście 3 | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Prąd - wyjście 2 | - | - | - | - |
| Wydajność | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Agencja zatwierdzająca | - | - | - | - |
| Wymagane obciążenie minimalne | - | - | - | - |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Napięcie - Wyjście 2 | - | - | - | - |
| Napięcie - Izolacja | - | - | - | - |
| Moc (W) | - | - | - | - |
| Napięcie - Wyjście 1 | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych VCCM600S-BC0D-DK000 PDF i dokumentację Vox Power Ltd. dla VCCM600S-BC0D-DK000 - Vox Power Ltd..
VCCM600S-BCAB-DK000Vox Power Ltd.AC/DC CNVRTR 12V 24V 5V 12V 575W
VCCM600S-BCAA-DK000Vox Power Ltd.AC/DC CNVRTR 12V 24V 2X5V 550W
VCCM600S-BBDB-DK000Vox Power Ltd.AC/DC CNVRTR 2X12V 48V 12V 600W
VCCM600S-BCAD-DK000Vox Power Ltd.AC/DC CNVRTR 12V 24V 5V 48V 575W
VCCM600S-BCAC-DK000Vox Power Ltd.AC/DC CNVRTR 12V 24V 5V 24V 575W
VCCM600S-BBD0-DK000Vox Power Ltd.AC/DC CONVERTER 2X12V 48V 450W
VCCM600S-BCBA-DK000Vox Power Ltd.AC/DC CNVRTR 12V 24V 12V 5V 575W
VCCM600S-BCBC-DK000Vox Power Ltd.AC/DC CNVT 12V 24V 12V 24V 600W
VCCM600S-BBDA-DK000Vox Power Ltd.AC/DC CNVRTR 2X12V 48V 5V 575W
VCCM600S-BCA0-DK000Vox Power Ltd.AC/DC CONVERTER 12V 24V 5V 425W
VCCM600S-BBDC-DK000Vox Power Ltd.AC/DC CNVRTR 2X12V 48V 24V 600W
VCCM600S-BCBB-DK000Vox Power Ltd.AC/DC CNVRTR 12V 24V 2X12V 600W
VCCM600S-BBDD-DK000Vox Power Ltd.AC/DC CONVERTER 2X12V 2X48V 600W
VCCM600S-BC0C-DK000Vox Power Ltd.AC/DC CONVERTER 12V 2X24V 450W
VCCM600S-BC00-DK000Vox Power Ltd.AC/DC CONVERTER 12V 24V 300W
VCCM600S-BC0B-DK000Vox Power Ltd.AC/DC CONVERTER 12V 24V 12V 450W
VCCM600S-BCB0-DK000Vox Power Ltd.AC/DC CONVERTER 12V 24V 12V 450W
VCCM600S-BC0A-DK000Vox Power Ltd.AC/DC CONVERTER 12V 24V 5V 425WTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.