- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Arkusze danych
VJ Series, HIFREQ.pdfProjekt/specyfikacja PCN
Mult Devs Internal Design 18/Aug/2021.pdfPCN przestarzałe/ eol
Mult Devs 16/Jul/2021.pdfVJ0805D132KLXAJ Specyfikacje techniczne
Vishay Vitramon - VJ0805D132KLXAJ Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Vishay Vitramon - VJ0805D132KLXAJ
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Vishay / Vitramon |
| Napięcie - znamionowe | 25V |
| Tolerancja | ±10% |
| Grubość (maks) | 0.057" (1.45mm) |
| Współczynnik temperaturowy | C0G, NP0 |
| Rozmiar / Wymiar | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Seria | VJ HIFREQ |
| oceny | - |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Główny odstęp | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | High Q, Low Loss |
| Pojemność | 1300 pF |
| Podstawowy numer produktu | VJ0805 |
| Aplikacje | RF, Microwave, High Frequency |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | RoHS niezgodny |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Vishay Vitramon VJ0805D132KLXAJ.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | VJ0805D132KLXAR | VJ0805D132KCXAJ | VJ0805D132KXXAJ | VJ0805D132KEXAJ |
| Producent | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Główny odstęp | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Napięcie - znamionowe | - | - | - | - |
| Aplikacje | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pojemność | - | - | - | - |
| Współczynnik temperaturowy | - | - | - | - |
| Grubość (maks) | - | - | - | - |
| Lead Style | - | - | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych VJ0805D132KLXAJ PDF i dokumentację Vishay Vitramon dla VJ0805D132KLXAJ - Vishay Vitramon.
VJ0805D132KEXAJVishay VitramonCAP CER
VJ0805D132KCXATVishay VitramonCAP CER
VJ0805D132KEXARVishay VitramonCAP CER
VJ0805D132MCXATVishay VitramonCAP CER
VJ0805D132KEXATVishay VitramonCAP CER
VJ0805D132MEXAJVishay VitramonCAP CER
VJ0805D132MCXARVishay VitramonCAP CER
VJ0805D132KCXARVishay VitramonCAP CER
VJ0805D132KCXAJVishay VitramonCAP CER
VJ0805D132MCXAJVishay VitramonCAP CERTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.