- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Arkusze danych
GA_31G MLCC Series, Automotive.pdfPCN przestarzałe/ eol
Mult Devs 04/Jul/2021.pdfGA1206A5R6BBLAT31G Specyfikacje techniczne
Vishay Vitramon - GA1206A5R6BBLAT31G Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Vishay Vitramon - GA1206A5R6BBLAT31G
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Vishay / Vitramon |
| Napięcie - znamionowe | 630V |
| Tolerancja | ±0.1pF |
| Grubość (maks) | 0.067" (1.70mm) |
| Współczynnik temperaturowy | C0G, NP0 |
| Rozmiar / Wymiar | 0.132" L x 0.063" W (3.35mm x 1.60mm) |
| Seria | GA |
| oceny | AEC-Q200 |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -55°C ~ 150°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Główny odstęp | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | Soft Termination, High Temperature |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Pojemność | 5.6 pF |
| Aplikacje | Automotive, Boardflex Sensitive |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Vishay Vitramon GA1206A5R6BBLAT31G.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | GA1206A5R6BBEAT31G | GA1206A5R6BBCAT31G | GA1206A5R6BBLBT31G | GA1206A5R6BBLAR31G |
| Producent | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon |
| Aplikacje | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napięcie - znamionowe | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Współczynnik awaryjności | - | - | - | - |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Pojemność | - | - | - | - |
| Grubość (maks) | - | - | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Główny odstęp | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Współczynnik temperaturowy | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych GA1206A5R6BBLAT31G PDF i dokumentację Vishay Vitramon dla GA1206A5R6BBLAT31G - Vishay Vitramon.
GA1206A5R6BEAAT34GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 50V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BBEBR31GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 500V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BEAAR34GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 50V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BBLAR31GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 630V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BBEBT31GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 500V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BECAT34GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 200V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BBCBT31GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 200V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BEBAR34GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 100V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BBEAR31GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 500V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BBCAT31GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 200V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BBCAR31GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 200V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BBEAT31GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 500V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BEBAT34GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 100V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BEEAR34GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 500V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BBCBR31GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 200V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BECAR34GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 200V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BBLBT31GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 630V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BBLBR31GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 630V C0G/NP0 1206Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.