- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusz danych HTML
M39003/01 TANTALEX™ Military Series.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $22.222 | $22.22 |
M39003/01-6281/HSD Specyfikacje techniczne
Vishay Sprague - M39003/01-6281/HSD Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Vishay Sprague - M39003/01-6281/HSD
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Vishay / Sprague |
| Napięcie - znamionowe | 75 V |
| Rodzaj | Hermetically Sealed |
| Tolerancja | ±5% |
| Rozmiar / Wymiar | 0.185' Dia x 0.474' L (4.70mm x 12.04mm) |
| Seria | Military, MIL-PRF-39003/1, CSR13 |
| Package / Case | Axial |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent Kod rozmiaru | B |
| Żywotność @ Temp. | - |
| Główny odstęp | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | High Reliability |
| Współczynnik awaryjności | B (0.1%) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Pojemność | 3.3 µF |
| Podstawowy numer produktu | M39003/01 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | RoHS niezgodny |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| Osiągnąć status | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.21.0020 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Vishay Sprague M39003/01-6281/HSD.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | M39003/01-6282/HSD | M39003/01-6280/HSD | M39003/01-6283/HSD | M39003/01-6279/HSD |
| Producent | Vishay Sprague | Vishay Sprague | Vishay Sprague | Vishay Sprague |
| Żywotność @ Temp. | - | - | - | - |
| Producent Kod rozmiaru | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Współczynnik awaryjności | - | - | - | - |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Pojemność | - | - | - | - |
| Napięcie - znamionowe | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Główny odstęp | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Pobierz arkusze danych M39003/01-6281/HSD PDF i dokumentację Vishay Sprague dla M39003/01-6281/HSD - Vishay Sprague.
M39003/01-6282HVishay SpragueCAP TANT 3.3UF 10% 75V AXIAL
M39003/01-6283Vishay SpragueCAP TANT 3.3UF 20% 75V AXIAL
M39003/01-6283/HSDVishay SpragueCAP TANT 3.3UF 20% 75V AXIAL
M39003/01-6279/HSDVishay SpragueCAP TANT 2.7UF 5% 75V AXIAL
M39003/01-6281Vishay SpragueCAP TANT 3.3UF 5% 75V AXIAL
M39003/01-6279/TRVishay SpragueCAP TANT 2.7UF 5% 75V AXIAL
M39003/01-6282/HSDVishay SpragueCAP TANT 3.3UF 10% 75V AXIAL
M39003/01-6282Vishay SpragueCAP TANT 3.3UF 10% 75V AXIAL
M39003/01-6280/HSDVishay SpragueCAP TANT 2.7UF 10% 75V AXIAL
M39003/01-6280Vishay SpragueCAP TANT 2.7UF 10% 75V AXIAL
M39003/01-6281HVishay SpragueCAP TANT 3.3UF 5% 75V AXIAL
M39003/01-6283/TRVishay SpragueCAP TANT 3.3UF 20% 75V AXIAL
M39003/01-6282/TRVishay SpragueCAP TANT 3.3UF 10% 75V AXIAL
M39003/01-6281/TRVishay SpragueCAP TANT 3.3UF 5% 75V AXIAL
M39003/01-6279HVishay SpragueCAP TANT 2.7UF 5% 75V AXIAL
M39003/01-6280/TRVishay SpragueCAP TANT 2.7UF 10% 75V AXIAL
M39003/01-6280HVishay SpragueCAP TANT 2.7UF 10% 75V AXIAL
M39003/01-6279Vishay SpragueCAP TANT 2.7UF 5% 75V AXIALTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.