- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
BZM55 Series.pdfMontaż/pochodzenie PCN
Wafer Source 12/Nov/2021.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.057 | $0.06 |
| 200+ | $0.023 | $4.60 |
| 500+ | $0.022 | $11.00 |
| 1000+ | $0.022 | $22.00 |
BZM55B22-TR3 Specyfikacje techniczne
Vishay General Semiconductor - Diodes Division - BZM55B22-TR3 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Vishay General Semiconductor - Diodes Division - BZM55B22-TR3
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Vishay General Semiconductor – Diodes Division |
| Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz) | 22 V |
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli | 1.5 V @ 200 mA |
| Tolerancja | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | MicroMELF |
| Seria | Automotive, AEC-Q101, BZM55 |
| Moc - Max | 500 mW |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -65°C ~ 175°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Impedancja (Max) (Zzt) | 220 Ohms |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr | 100 nA @ 16 V |
| Podstawowy numer produktu | BZM55B22 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Vishay General Semiconductor - Diodes Division BZM55B22-TR3.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | BZM55B22-TR | BZM55B24-TR3 | BZM55B2V4-TR3 | BZM55B27-TR3 |
| Producent | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Moc - Max | - | - | - | - |
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Impedancja (Max) (Zzt) | - | - | - | - |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Seria | - | - | - | - |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr | - | - | - | - |
| Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz) | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Pobierz arkusze danych BZM55B22-TR3 PDF i dokumentację Vishay General Semiconductor - Diodes Division dla BZM55B22-TR3 - Vishay General Semiconductor - Diodes Division.
BZM55B27Rectron USAZENER 27V 500MW MICRO-MELF
BZM55B2V4Rectron USAZENER 2.4V 500MW MICRO-MELF
BZM55B24Rectron USAZENER 24V 500MW MICRO-MELF
BZM55B18Rectron USAZENER 18V 500MW MICRO-MELF
BZM55B20Rectron USAZENER 20V 500MW MICRO-MELF
BZM55B22Rectron USAZENER 22V 500MW MICRO-MELFTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.