- Bran***Lewis
- 2026/05/11
CSR0204FTDV22R1 Specyfikacje techniczne
Viking Tech - CSR0204FTDV22R1 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Viking Tech - CSR0204FTDV22R1
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Viking Tech |
| Tolerancja | ±1% |
| Współczynnik temperaturowy | ±50ppm/°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 0204 |
| Rozmiar / Wymiar | 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm) |
| Tryb panel | 22.1 Ohms |
| oceny | - |
| Moc (W) | 0.25W, 1/4W |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Package / Case | MELF, 0204 |
| temperatura robocza | -55°C ~ 155°C |
| Liczba zakończeń | 2 |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | - |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Kompozycja | Metal Film |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Viking Tech CSR0204FTDV22R1.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CSR0204FTDV2211 | CSR0204FTDV8201 | CSR0204FTDV5621 | CSR0204FTDV1003 |
| Producent | Viking Tech | Viking Tech | Viking Tech | Viking Tech |
| Kompozycja | - | - | - | - |
| Moc (W) | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tryb panel | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Współczynnik temperaturowy | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Współczynnik awaryjności | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Liczba zakończeń | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
CSR0204FTDV8201Viking TechRES 8.2K OHM 1% 1/4W 0204
CSR0204FTDV1501Viking TechRES 1.5K OHM 1% 1/4W 0204
CSR0204FTDV5102Viking Tech
CSR0204FTDV2202Viking Tech
CSR0204FTDV0470Viking Tech
CSR0204FTDV3320Viking TechRES 332 OHM 1% 1/4W 0204
CSR0204FTDV2211Viking TechRES 2.21K OHM 1% 1/4W 0204
CSR0204FTDV11R8Viking TechRES 11.8 OHM 1% 1/4W 0204
CSR0204FTDV4321Viking Tech
CSR0204FTDV5621Viking TechRES 5.62K OHM 1% 1/4W 0204
CSR0204FTDV4420Viking TechRES 442 OHM 1% 1/4W 0204
CSR0204FTDV5104Viking Tech
CSR0204FTDV1502Viking TechRES 15K OHM 1% 1/4W 0204
CSR0204FTDV1500Viking TechRES 150 OHM 1% 1/4W 0204
CSR0204FTDV1003Viking TechRES 100K OHM 1% 1/4W 0204
CSR0207FT-UR0R0-Viking TechRES 0 OHM JUMPER 1/2W 0207
CSR0204FTDV0120Viking Tech
CSR0204FTDV8061Viking TechRES 8.06K OHM 1% 1/4W 0204Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.