- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Arkusze danych
AR Series Datasheet.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.09 | $0.09 |
AR03BTCX1301 Specyfikacje techniczne
Viking Tech - AR03BTCX1301 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Viking Tech - AR03BTCX1301
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Viking Tech |
| Tolerancja | ±0.1% |
| Współczynnik temperaturowy | ±25ppm/°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 0603 |
| Rozmiar / Wymiar | 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) |
| Seria | AR |
| Tryb panel | 1.3 kOhms |
| oceny | - |
| Moc (W) | 0.1W, 1/10W |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 155°C |
| Liczba zakończeń | 2 |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| cechy | - |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Kompozycja | Thin Film |
| Podstawowy numer produktu | AR03BTC |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH info available upon request |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Viking Tech AR03BTCX1301.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | AR03BTCX1302 | AR03BTCX1302A | AR03BTCX1501 | AR03BTCX1502 |
| Producent | Viking Tech | Viking Tech | Viking Tech | Viking Tech |
| Kompozycja | - | - | - | - |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Współczynnik awaryjności | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Współczynnik temperaturowy | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| oceny | - | - | - | - |
| Moc (W) | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Seria | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Liczba zakończeń | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Tryb panel | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych AR03BTCX1301 PDF i dokumentację Viking Tech dla AR03BTCX1301 - Viking Tech.
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.