- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.659 | $0.66 |
| 200+ | $0.255 | $51.00 |
| 500+ | $0.247 | $123.50 |
| 1000+ | $0.243 | $243.00 |
74VHCV245FT Specyfikacje techniczne
Toshiba Semiconductor and Storage - 74VHCV245FT Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Toshiba Semiconductor and Storage - 74VHCV245FT
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | TAEC Product (Toshiba Electronic Devices and Storage Corporation) |
| Napięcie - Dostawa | 1.8V ~ 5.5V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 20-TSSOP |
| Seria | 74VHCV |
| Package / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Typ wyjścia | 3-State |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Ilość elementów | 1 |
| Ilość bitów na element | 8 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Logic Type | Transceiver, Non-Inverting |
| Typ wejścia | Schmitt Trigger |
| High Output, Niska - Bieżąca | 16mA, 16mA |
| Podstawowy numer produktu | 74VHCV245 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Toshiba Semiconductor and Storage 74VHCV245FT.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 74VHCV245FT | 74VHCV541FT | 74VHCV07FT | 74VHCV574FT |
| Producent | Toshiba Semiconductor and Storage | Toshiba Semiconductor and Storage | Toshiba Semiconductor and Storage | Toshiba Semiconductor and Storage |
| High Output, Niska - Bieżąca | 16mA, 16mA | 16mA, 16mA | -, 16mA | 16mA, 16mA |
| Seria | 74VHCV | 74VHCV | 74VHCV | 74VHC |
| Typ wyjścia | 3-State | 3-State | Open Drain | Tri-State, Non-Inverted |
| Logic Type | Transceiver, Non-Inverting | Buffer, Non-Inverting | Buffer, Non-Inverting | - |
| Ilość elementów | 1 | 1 | 6 | 1 |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C (TA) | -40°C ~ 85°C (TA) | -40°C ~ 125°C (TA) | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 20-TSSOP | 20-TSSOPB | 14-TSSOPB | 20-TSSOPB |
| Napięcie - Dostawa | 1.8V ~ 5.5V | 1.8V ~ 5.5V | 1.8V ~ 5.5V | 1.8V ~ 5.5V |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) |
| Typ wejścia | Schmitt Trigger | - | Schmitt Trigger | - |
| Podstawowy numer produktu | 74VHCV245 | 74VHCV541 | 74VHCV07 | 74VHCV574 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Ilość bitów na element | 8 | 8 | 1 | 8 |
| Package / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
74VMEH22501ADGGRE4Texas Instruments
74VMEH22501DGGRE4Texas Instruments
74VILA40S01MOTOROLATwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.