- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
Radial Leaded Inductors Catalog.pdfPCN przestarzałe/ eol
LH Series EOL 26/Jun/2019.pdfLHL10TB122JB Specyfikacje techniczne
Taiyo Yuden - LHL10TB122JB Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Taiyo Yuden - LHL10TB122JB
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Taiyo Yuden |
| Rodzaj | - |
| Tolerancja | ±5% |
| Rozmiar / Wymiar | 0.433" Dia (11.00mm) |
| Zastawianie | Unshielded |
| Seria | LH, L Type |
| oceny | - |
| P @ Częstotliwość | 50 @ 252kHz |
| Package / Case | Radial, Vertical Cylinder |
| Pakiet | Tape & Box (TB) |
| temperatura robocza | -25°C ~ 105°C |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Materiał - Rdzeń | Ferrite |
| Częstotliwość indukcyjności - test | 252 kHz |
| Indukcyjność | 1.2 mH |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.551" (14.00mm) |
| Częstotliwość - samorezonansowa | 870kHz |
| cechy | - |
| DC Resistance (DCR) | 2.3Ohm Max |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 330 mA |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | - |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Taiyo Yuden LHL10TB122JB.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | LHL10TB102JB | LHL10TB122J | LHL10TB102JS | LHL10TB124JE |
| Producent | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden |
| P @ Częstotliwość | - | - | - | - |
| Indukcyjność | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Częstotliwość - samorezonansowa | - | - | - | - |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Zastawianie | - | - | - | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Częstotliwość indukcyjności - test | - | - | - | - |
| Materiał - Rdzeń | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych LHL10TB122JB PDF i dokumentację Taiyo Yuden dla LHL10TB122JB - Taiyo Yuden.
LHL10TB150USTaiyo YudenFIXED IND 15UH 2.6A 42 MOHM TH
LHL10TB103JSTaiyo YudenFIXED IND 10MH 120MA 19 OHM TH
LHL10TB102JSTaiyo YudenFIXED IND 1MH 410MA 1.8 OHM TH
LHL10TB151KBTaiyo YudenFIXED IND 150UH 950MA 290MOHM TH
LHL10TB102JBTaiyo YudenFIXED IND 1MH 410MA 1.8 OHM TH
LHL10TB150KBTaiyo YudenFIXED IND 15UH 2.6A 42 MOHM TH
LHL10TB121KBTaiyo YudenFIXED IND 120UH 1A 250 MOHM TH
LHL10TB151KHTaiyo YudenFIXED IND 150UH 950MA 290MOHM TH
LHL10TB124JETaiyo YudenFIXED IND 120MH 30MA 260 OHM THTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.