- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
Radial Leaded Inductors Catalog.pdfPCN przestarzałe/ eol
LH Series EOL 26/Jun/2019.pdfLHL08NB3R3LS Specyfikacje techniczne
Taiyo Yuden - LHL08NB3R3LS Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Taiyo Yuden - LHL08NB3R3LS
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Taiyo Yuden |
| Rodzaj | - |
| Tolerancja | ±15% |
| Rozmiar / Wymiar | 0.354" Dia (9.00mm) |
| Zastawianie | Unshielded |
| Seria | LH, L Type |
| oceny | - |
| P @ Częstotliwość | 40 @ 7.96MHz |
| Package / Case | Radial, Vertical Cylinder |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -25°C ~ 105°C |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Materiał - Rdzeń | Ferrite |
| Częstotliwość indukcyjności - test | 7.96 MHz |
| Indukcyjność | 3.3 µH |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.374" (9.50mm) |
| Częstotliwość - samorezonansowa | 41MHz |
| cechy | - |
| DC Resistance (DCR) | 21mOhm Max |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 3.2 A |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | - |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Taiyo Yuden LHL08NB3R3LS.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | LHL08NB3R9LS | LHL08NB3R3M | LHL08NB330KS | LHL08NB331K |
| Producent | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden |
| oceny | - | - | - | - |
| Zastawianie | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Indukcyjność | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| P @ Częstotliwość | - | - | - | - |
| Materiał - Rdzeń | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Częstotliwość indukcyjności - test | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Częstotliwość - samorezonansowa | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych LHL08NB3R3LS PDF i dokumentację Taiyo Yuden dla LHL08NB3R3LS - Taiyo Yuden.
LHL08NB3R9LSTaiyo YudenFIXED IND 3.9UH 3.1A 24 MOHM TH
LHL08NB472JSTaiyo YudenFIXED IND 4.7MH 100MA 14 OHM TH
LHL08NB471KSTaiyo YudenFIXED IND 470UH 380MA 1.3 OHM TH
LHL08NB470KSTaiyo YudenFIXED IND 47UH 1.2A 150 MOHM TH
LHL08NB330KSTaiyo YudenFIXED IND 33UH 1.4A 100 MOHM THTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.