- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.861 | $0.86 |
LCRNJ12555GL220MN Specyfikacje techniczne
Taiyo Yuden - LCRNJ12555GL220MN Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Taiyo Yuden - LCRNJ12555GL220MN
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Taiyo Yuden |
| Rodzaj | Wirewound |
| Tolerancja | ±20% |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) |
| Zastawianie | Shielded |
| Seria | LCRN |
| oceny | AEC-Q200 |
| P @ Częstotliwość | - |
| Package / Case | Nonstandard |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Materiał - Rdzeń | Ferrite |
| Częstotliwość indukcyjności - test | 100 kHz |
| Indukcyjność | 22 µH |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.230" (5.85mm) |
| Częstotliwość - samorezonansowa | - |
| cechy | - |
| DC Resistance (DCR) | 29.7mOhm |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 3.81 A |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | 3.2A |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Taiyo Yuden LCRNJ12555GL220MN.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | LCRNJ12555GL221MN | LCRNJ12555GL150MN | LCRNJ12555GL680MN | LCRNJ12555GL102MN |
| Producent | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Częstotliwość - samorezonansowa | - | - | - | - |
| Materiał - Rdzeń | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Seria | - | - | - | - |
| Częstotliwość indukcyjności - test | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| P @ Częstotliwość | - | - | - | - |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | - | - | - | - |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Indukcyjność | - | - | - | - |
| Zastawianie | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.