- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN przestarzałe/ eol
Cylindrical Battery Holders.pdfLAP02KRR39K Specyfikacje techniczne
Taiyo Yuden - LAP02KRR39K Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Taiyo Yuden - LAP02KRR39K
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Taiyo Yuden |
| Rodzaj | - |
| Tolerancja | ±10% |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.091' Dia x 0.134' L (2.30mm x 3.40mm) |
| Zastawianie | Unshielded |
| Seria | LA, P Type |
| oceny | - |
| P @ Częstotliwość | 35 @ 25.2MHz |
| Package / Case | Axial |
| Pakiet | Bulk |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -25°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Materiał - Rdzeń | - |
| Częstotliwość indukcyjności - test | 25.2 MHz |
| Indukcyjność | 390 nH |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| Częstotliwość - samorezonansowa | 300MHz |
| DC Resistance (DCR) | 510mOhm Max |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 350 mA |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | - |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Taiyo Yuden LAP02KRR39K.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | LAP02KRR33K | LAP02KRR47K | LAP02KR6R8K | LAP02KRR68K |
| Producent | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Materiał - Rdzeń | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Częstotliwość - samorezonansowa | - | - | - | - |
| Indukcyjność | - | - | - | - |
| Częstotliwość indukcyjności - test | - | - | - | - |
| P @ Częstotliwość | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | - | - | - | - |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
| Zastawianie | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych LAP02KRR39K PDF i dokumentację Taiyo Yuden dla LAP02KRR39K - Taiyo Yuden.
LAP02KRR27KTaiyo YudenFIXED IND 270NH 380MA 430MOHM TH
LAP02KRR56KTaiyo YudenFIXED IND 560NH 320MA 610MOHM TH
LAP02TA150KTaiyo YudenFIXED IND 15UH 145MA 2.8 OHM TH
LAP02TA101KTaiyo YudenFIXED IND 100UH 44MA 12 OHM TH
LAP02KRR47KTaiyo YudenFIXED IND 470NH 330MA 560MOHM TH
LAP02KR5R6KTaiyo YudenFIXED IND 5.6UH 180MA 1.9 OHM TH
LAP02KRR82KTaiyo YudenFIXED IND 820NH 290MA 740MOHM TH
LAP02KRR22KTaiyo YudenFIXED IND 220NH 400MA 400MOHM TH
LAP02TA120KTaiyo YudenFIXED IND 12UH 150MA 2.5 OHM TH
LAP02KR560KTaiyo YudenFIXED IND 56UH 68MA 6.4 OHM TH
LAP02TA121KTaiyo YudenFIXED IND 120UH 42MA 13 OHM TH
LAP02KR8R2KTaiyo YudenFIXED IND 8.2UH 165MA 2.2 OHM TH
LAP02KRR33KTaiyo YudenFIXED IND 330NH 370MA 480MOHM TH
LAP02KR820KTaiyo YudenFIXED IND 82UH 46MA 11 OHM TH
LAP02KRR68KTaiyo YudenFIXED IND 680NH 310MA 670MOHM TH
LAP02KR6R8KTaiyo YudenFIXED IND 6.8UH 175MA 2 OHM TH
LAP02KR680KTaiyo YudenFIXED IND 68UH 64MA 7.2 OHM TH
LAP02TA100KTaiyo YudenFIXED IND 10UH 160MA 2.5 OHM THTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.