- Jess***Jones
- 2026/04/17
PM30-24D15 Specyfikacje techniczne
TDK-Lambda Americas Inc - PM30-24D15 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do TDK-Lambda Americas Inc - PM30-24D15
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | TDK-Lambda, Inc. |
| Napięcie - Wyjście 4 | - |
| Napięcie - Wyjście 3 | - |
| Napięcie - Wyjście 2 | -15V |
| Napięcie - Wyjście 1 | 15V |
| Napięcie - Izolacja | 700 V |
| Napięcie - Wejście (Min) | 18V |
| Napięcie - wejściowa (maks) | 36V |
| Rodzaj | Isolated Module |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - |
| Rozmiar / Wymiar | 3.00" L x 2.50" W x 0.33" H (76.2mm x 63.5mm x 8.4mm) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Seria | PM |
| Moc (W) | 30 W |
| Package / Case | 9-DIP Module, 8 Leads |
| temperatura robocza | -40°C ~ 50°C |
| Liczba wyjść | 2 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| cechy | OVP, SCP |
| Wydajność | - |
| Obecny - Wyjście (Max) | 1A, 1A |
| Aplikacje | ITE (Commercial) |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | OBSOLETE |
| HTSUS | 0000.00.0000 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak TDK-Lambda Americas Inc PM30-24D15.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | PM30-24S15 | PM30-24D12 | PM30-24S05 | PM30-12S15 |
| Producent | TDK-Lambda Americas Inc | TDK-Lambda Americas Inc | TDK-Lambda Americas Inc | TDK-Lambda Americas Inc |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Napięcie - wejściowa (maks) | - | - | - | - |
| Napięcie - Wyjście 1 | - | - | - | - |
| Napięcie - Wyjście 4 | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Napięcie - Wyjście 3 | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Aplikacje | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Liczba wyjść | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Obecny - Wyjście (Max) | - | - | - | - |
| Napięcie - Wejście (Min) | - | - | - | - |
| Napięcie - Izolacja | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Wydajność | - | - | - | - |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Napięcie - Wyjście 2 | - | - | - | - |
| Moc (W) | - | - | - | - |
PM30-12S05TDK-Lambda Americas IncDC DC CONVERTER 5V 30W
PM30-24S12TDK-Lambda Americas IncDC DC CONVERTER 12V 30W
PM30-12T0312TDK-Lambda Americas IncDC DC CONVERTER 3.3V +/-12V 30W
PM30-24S05TDK-Lambda Americas IncDC DC CONVERTER 5V 30W
PM30-24D12TDK-Lambda Americas IncDC DC CONVERTER +/-12V 30W
PM30-12S12TDK-Lambda Americas IncDC DC CONVERTER 12V 30W
PM30-24T0312TDK-Lambda Americas IncDC DC CONVERTER 3.3V +/-12V 30W
PM30-24S15TDK-Lambda Americas IncDC DC CONVERTER 15V 30W
PM30-12S15TDK-Lambda Americas IncDC DC CONVERTER 15V 30W
PM30-24S03TDK-Lambda Americas IncDC DC CONVERTER 3.3V 25W
PM30-24S50-06LAMBDAIGBT Module
PM30-12T0312-12LAMBDAIGBT Module
PM30-24T03-12LAMBDAIGBT Module
PM30-24S50-04LAMBDAIGBT Module
PM30-24T05-12LAMBDAIGBT Module
PM30-12T03-12LAMBDAIGBT ModuleTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.