- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
VLCF5020-1 Series.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.895 | $0.90 |
| 10+ | $0.759 | $7.59 |
| 30+ | $0.685 | $20.55 |
| 100+ | $0.601 | $60.10 |
| 500+ | $0.564 | $282.00 |
| 1000+ | $0.547 | $547.00 |
VLCF5020T-6R8N1R3-1 Specyfikacje techniczne
TDK Corporation - VLCF5020T-6R8N1R3-1 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do TDK Corporation - VLCF5020T-6R8N1R3-1
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | TDK Corporation |
| Rodzaj | Drum Core, Wirewound |
| Tolerancja | ±30% |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm) |
| Zastawianie | Shielded |
| Seria | VLCF |
| oceny | - |
| P @ Częstotliwość | - |
| Package / Case | Nonstandard |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -40°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Materiał - Rdzeń | Ferrite |
| Częstotliwość indukcyjności - test | 100 kHz |
| Indukcyjność | 6.8 µH |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Częstotliwość - samorezonansowa | - |
| DC Resistance (DCR) | 165mOhm Max |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 1.39 A |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | 1.39A |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.4000 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak TDK Corporation VLCF5020T-6R8N1R3-1.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | VLCF5020T-6R8N1R1 | VLCF5020T-4R7N1R7-1 | VLCF5024T-1R8N1R8-2 | VLCF5020T-3R3N2R0-1 |
| Producent | TDK Corporation | TDK Corporation | TDK Corporation | TDK Corporation |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Seria | - | - | - | - |
| Materiał - Rdzeń | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | - | - | - | - |
| Częstotliwość indukcyjności - test | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| P @ Częstotliwość | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Zastawianie | - | - | - | - |
| Indukcyjność | - | - | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Częstotliwość - samorezonansowa | - | - | - | - |
| Tolerancja | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych VLCF5020T-6R8N1R3-1 PDF i dokumentację TDK Corporation dla VLCF5020T-6R8N1R3-1 - TDK Corporation.
VLCF5020T-6R8TDK Corporation
VLCF5022T-2R2N2R6-1TDK Corporation
VLCF5020T-4R7NTDK Corporation
VLCF5022T-2R7N2R5-1TDK CorporationTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.