- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
VLBU1024660F Type Datasheet.pdfArkusz danych HTML
VLBU1024660F Type Datasheet.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $2.428 | $2.43 |
| 10+ | $2.11 | $21.10 |
| 30+ | $1.922 | $57.66 |
| 100+ | $1.646 | $164.60 |
| 600+ | $1.558 | $934.80 |
| 1200+ | $1.519 | $1,822.80 |
VLBU1024660R07MF Specyfikacje techniczne
TDK Corporation - VLBU1024660R07MF Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do TDK Corporation - VLBU1024660R07MF
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | TDK Corporation |
| Rodzaj | Drum Core, Wirewound |
| Tolerancja | ±20% |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.402" L x 0.181" W (10.20mm x 4.60mm) |
| Zastawianie | Unshielded |
| Seria | VLBU |
| oceny | - |
| Package / Case | Nonstandard |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Materiał - Rdzeń | Ferrite |
| Częstotliwość indukcyjności - test | 100 kHz |
| Indukcyjność | 70 nH |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.236" (6.00mm) |
| DC Resistance (DCR) | 0.23mOhm |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 70 A |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | 93A |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak TDK Corporation VLBU1024660R07MF.
| Atrybut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | VLBU1024660R07MF1 | VLBU1024660R12MF1 | VLBU1024660R12MF | VLBU10060120T-R47L |
| Producent | TDK Corporation | TDK Corporation | TDK Corporation | TDK Corporation |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Zastawianie | - | - | - | - |
| Indukcyjność | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Seria | - | - | - | - |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Materiał - Rdzeń | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Częstotliwość indukcyjności - test | - | - | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Pobierz arkusze danych VLBU1024660R07MF PDF i dokumentację TDK Corporation dla VLBU1024660R07MF - TDK Corporation.
VLBU10060120T-R47LTDK CorporationFIXED IND 470NH 0.132MOHM SMDTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.