- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusz danych HTML
FG Series.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.099 | $0.10 |
FG24X7R2E472KNT00 Specyfikacje techniczne
TDK Corporation - FG24X7R2E472KNT00 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do TDK Corporation - FG24X7R2E472KNT00
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | TDK Corporation |
| Napięcie - znamionowe | 250V |
| Tolerancja | ±10% |
| Grubość (maks) | - |
| Współczynnik temperaturowy | X7R |
| Rozmiar / Wymiar | 0.177" L x 0.118" W (4.50mm x 3.00mm) |
| Seria | FG |
| oceny | - |
| Package / Case | Radial |
| Pakiet | Bulk |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Lead Style | Formed Leads - Kinked |
| Główny odstęp | 0.197" (5.00mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.217" (5.50mm) |
| cechy | - |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Pojemność | 4700 pF |
| Aplikacje | General Purpose |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0060 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak TDK Corporation FG24X7R2E472KNT00.
| Atrybut produktu | ||
|---|---|---|
| Part Number | FG24X7R2E472KNT00 | AC0805FR-7W56RL |
| Producent | TDK Corporation | YAGEO |
| Package / Case | Radial | 0805 (2012 Metric) |
| Pojemność | 4700 pF | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.217" (5.50mm) | 0.024" (0.60mm) |
| Seria | FG | AC |
| Współczynnik temperaturowy | X7R | ±100ppm/°C |
| Lead Style | Formed Leads - Kinked | - |
| Rodzaj mocowania | Through Hole | - |
| Napięcie - znamionowe | 250V | - |
| Współczynnik awaryjności | - | - |
| Grubość (maks) | - | - |
| Aplikacje | General Purpose | - |
| Główny odstęp | 0.197" (5.00mm) | - |
| Pakiet | Bulk | Tape & Reel (TR) |
| oceny | - | AEC-Q200 |
| cechy | - | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C | -55°C ~ 155°C |
| Rozmiar / Wymiar | 0.177" L x 0.118" W (4.50mm x 3.00mm) | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Tolerancja | ±10% | ±1% |
Pobierz arkusze danych FG24X7R2E472KNT00 PDF i dokumentację TDK Corporation dla FG24X7R2E472KNT00 - TDK Corporation.
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.