- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.48 | $0.48 |
SXT32411BB07-27.120MT Specyfikacje techniczne
Suntsu Electronics, Inc. - SXT32411BB07-27.120MT Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Suntsu Electronics, Inc. - SXT32411BB07-27.120MT
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Suntsu Electronics, Inc. |
| Rodzaj | MHz Crystal |
| Rozmiar / Wymiar | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| oceny | - |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| temperatura robocza | 0°C ~ 70°C |
| Tryb pracy | Fundamental |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| pojemność obciążenia | 11pF |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| częstotliwość Tolerancja | ±30ppm |
| Stabilność częstotliwości | ±30ppm |
| Częstotliwość | 27.12 MHz |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50 Ohms |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Suntsu Electronics, Inc. SXT32411BB07-27.120MT.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | SXT32411BB07-27.120M | SXT32411BB07-27.000MT | SXT32411BB07-29.4912MT | SXT32411BB07-27.000M |
| Producent | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. |
| częstotliwość Tolerancja | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Częstotliwość | - | - | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - | - | - | - |
| Stabilność częstotliwości | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| pojemność obciążenia | - | - | - | - |
| Tryb pracy | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
SXT32411BB07-28.63636MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 28.63636MHZ 11PF SMD
SXT32411BB07-25.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 25.0000MHZ 11PF SMD
SXT32411BB07-26.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 26.0000MHZ 11PF SMD
SXT32411BB07-24.576MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 24.5760MHZ 11PF SMD
SXT32411BB07-29.4912MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 29.4912MHZ 11PF SMD
SXT32411BB07-27.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 27.0000MHZ 11PF SMD
SXT32411BB07-32.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 32.0000MHZ 11PF SMD
SXT32411BB07-30.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 30.0000MHZ 11PF SMDTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.