- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
0320CDMCC/DS.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.326 | $0.33 |
| 200+ | $0.126 | $25.20 |
| 500+ | $0.122 | $61.00 |
| 1000+ | $0.12 | $120.00 |
0320CDMCCDS-R22MC Specyfikacje techniczne
Sumida America Components Inc. - 0320CDMCCDS-R22MC Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Sumida America Components Inc. - 0320CDMCCDS-R22MC
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Sumida Corporation |
| Rodzaj | Molded |
| Tolerancja | ±20% |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.134" L x 0.126" W (3.40mm x 3.20mm) |
| Zastawianie | Shielded |
| Seria | 0320CDMCC/DS |
| oceny | - |
| P @ Częstotliwość | - |
| Package / Case | Nonstandard |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Materiał - Rdzeń | Metal |
| Częstotliwość indukcyjności - test | 100 kHz |
| Indukcyjność | 220 nH |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Częstotliwość - samorezonansowa | - |
| cechy | - |
| DC Resistance (DCR) | 10.2mOhm Max |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 10 A |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | 6.9A |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Sumida America Components Inc. 0320CDMCCDS-R22MC.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 0320CDMCCDS-2R2MC | 0320CDMCCDS-R56MC | 0320CDMCCDS-1R0MC | 0320CDMCCDS-3R3MC |
| Producent | Sumida America Components Inc. | Sumida America Components Inc. | Sumida America Components Inc. | Sumida America Components Inc. |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | - | - | - | - |
| P @ Częstotliwość | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| oceny | - | - | - | - |
| Indukcyjność | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Zastawianie | - | - | - | - |
| Materiał - Rdzeń | - | - | - | - |
| Częstotliwość - samorezonansowa | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Częstotliwość indukcyjności - test | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Pobierz arkusze danych 0320CDMCCDS-R22MC PDF i dokumentację Sumida America Components Inc. dla 0320CDMCCDS-R22MC - Sumida America Components Inc..
0320560000WeidmüllerCONN PCB BB 1 AKB 4 PA BG
0320CDMCCDS-R33MCSumida America Components Inc.FIXED IND 330NH 9.5A 11.4MOHM SM
0320CDMCCDS-R68MCSumida America Components Inc.FIXED IND 680NH 6.5A 21.6MOHM SM
0321-0-15-01-08-14-10-0Mill-Max Manufacturing Corp.CONN PIN RCPT
0321-0-15-01-08-01-10-0Mill-Max Manufacturing Corp.CONN PIN RCPT
032-0155-0001TE Connectivity Deutsch Connectors032-0155-0001=STR PLUG S-50
032-0098-0001TE Connectivity Deutsch Connectors032-0098-0001=PLUG,STRAIGHTS-
03207-001REES, Inc1.25" CYLINDRICAL PUSH BUTTON
0321-0-15-15-08-14-10-0Mill-Max Manufacturing Corp.CONN PIN RCPT
0321-0-15-01-08-27-10-0Mill-Max Manufacturing Corp.CONN PIN RCPT
0321-0-15-15-08-27-10-0Mill-Max Manufacturing Corp.CONN PIN RCPTTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.