- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
.125 Female Card Edge Datasheet.pdfInformacje o środowisku
Sullins Connector Solutions REACH.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $11.12 | $11.12 |
RBA35DTKN-S288 Specyfikacje techniczne
Sullins Connector Solutions - RBA35DTKN-S288 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Sullins Connector Solutions - RBA35DTKN-S288
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Sullins Connector Solutions |
| Zakończenie | Solder |
| Seria | - |
| Odczytać | Dual |
| Smoła | 0.125" (3.18mm) |
| Pakiet | Tray |
| temperatura robocza | -65°C ~ 125°C |
| Liczba rzędów | 2 |
| Ilość pozycji / Bay / Row | 35 |
| Liczba biegunów | 70 |
| Rodzaj mocowania | Board Edge, Straddle Mount |
| Materiał - Izolacja | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Płeć | Female |
| Reportaż z kołnierzem | - |
| cechy | Card Extender |
| Contact Type | Loop Bellows |
| Materiał styków | Phosphor Bronze |
| Kontakt Wykończenie Grubość | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Finish | Gold |
| Kolor | Green |
| Typ karty | Non Specified - Dual Edge |
| Grubość karty | 0.062" (1.57mm) |
| Podstawowy numer produktu | RBA35 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Sullins Connector Solutions RBA35DTKN-S288.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | RBA35DTKH-S288 | RBA35DTKI-S288 | RBA35DTKD-S288 | RBA35DTKT-S288 |
| Producent | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Grubość karty | - | - | - | - |
| Liczba biegunów | - | - | - | - |
| Płeć | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kontakt Wykończenie Grubość | - | - | - | - |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Kolor | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Ilość pozycji / Bay / Row | - | - | - | - |
| Materiał styków | - | - | - | - |
| Contact Type | - | - | - | - |
| Odczytać | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Zakończenie | - | - | - | - |
| Materiał - Izolacja | - | - | - | - |
| Smoła | - | - | - | - |
| Typ karty | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Liczba rzędów | - | - | - | - |
| Reportaż z kołnierzem | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych RBA35DTKN-S288 PDF i dokumentację Sullins Connector Solutions dla RBA35DTKN-S288 - Sullins Connector Solutions.
RBA35DTKH-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125
RBA35DTMTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125
RBA35DTMSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125
RBA35DTBSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125
RBA35DTKHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125
RBA35DTBTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125
RBA35DTKD-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125
RBA35DTKNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125
RBA35DTMDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125
RBA35DTMISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125
RBA35DTKSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125
RBA35DTMNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125
RBA35DTKT-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125
RBA35DTKTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125
RBA35DTKI-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125
RBA35DTMHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125
RBA35DTKISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125
RBA35DTKDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.