- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
.100 Female Card Edge.pdfInformacje o środowisku
Sullins Connector Solutions REACH.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $7.48 | $7.48 |
GMC07DRTI-S93 Specyfikacje techniczne
Sullins Connector Solutions - GMC07DRTI-S93 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Sullins Connector Solutions - GMC07DRTI-S93
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Sullins Connector Solutions |
| Zakończenie | Solder |
| Seria | - |
| Odczytać | Dual |
| Smoła | 0.100" (2.54mm) |
| Pakiet | Tray |
| temperatura robocza | -65°C ~ 125°C |
| Liczba rzędów | 2 |
| Ilość pozycji / Bay / Row | 7 |
| Liczba biegunów | 14 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Materiał - Izolacja | Polyamide (PA9T), Nylon 9T |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Płeć | Female |
| Reportaż z kołnierzem | Top Mount Opening, Threaded Insert, 4-40 |
| cechy | - |
| Contact Type | Full Bellows |
| Materiał styków | Phosphor Bronze |
| Kontakt Wykończenie Grubość | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontakt Finish | Gold |
| Kolor | Black |
| Typ karty | Non Specified - Dual Edge |
| Grubość karty | 0.093" (2.36mm) |
| Podstawowy numer produktu | GMC07 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Sullins Connector Solutions GMC07DRTI-S93.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | GMC07DRTN-S93 | GMC07DRTI-S734 | GMC07DRTS-S93 | GMC07DRTH-S93 |
| Producent | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Materiał styków | - | - | - | - |
| Kolor | - | - | - | - |
| Odczytać | - | - | - | - |
| Materiał - Izolacja | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Contact Type | - | - | - | - |
| Ilość pozycji / Bay / Row | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Płeć | - | - | - | - |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Liczba biegunów | - | - | - | - |
| Liczba rzędów | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Zakończenie | - | - | - | - |
| Smoła | - | - | - | - |
| Kontakt Wykończenie Grubość | - | - | - | - |
| Grubość karty | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Typ karty | - | - | - | - |
| Reportaż z kołnierzem | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych GMC07DRTI-S93 PDF i dokumentację Sullins Connector Solutions dla GMC07DRTI-S93 - Sullins Connector Solutions.
GMC07DRTN-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.100
GMC07DRTHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.100
GMC07DRTSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.100
GMC07DRTFSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.100
GMC07DRTF-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.100
GMC07DRTNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.100
GMC07DRTS-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.100
GMC07DRTH-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.100
GMC07DRXHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.100
GMC07DRTI-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.100
GMC07DRTH-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.100
GMC07DRTI-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.100
GMC07DRTN-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.100
GMC07DRTISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.100
GMC07DRTH-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.100
GMC07DRTN-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.100
GMC07DRTS-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.100
GMC07DRTS-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.100Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.