- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
xxCxxDREx Drawing.pdfArkusz danych HTML
xxCxxDREx Drawing.pdfInformacje o środowisku
Sullins Connector Solutions REACH.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $4.704 | $4.70 |
GEC26DREN Specyfikacje techniczne
Sullins Connector Solutions - GEC26DREN Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Sullins Connector Solutions - GEC26DREN
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Sullins Connector Solutions |
| Zakończenie | Solder Eyelet(s) |
| Seria | - |
| Odczytać | Dual |
| Smoła | 0.100" (2.54mm) |
| Pakiet | Tube |
| temperatura robocza | -65°C ~ 125°C |
| Liczba rzędów | 2 |
| Ilość pozycji / Bay / Row | 26 |
| Liczba biegunów | 52 |
| Rodzaj mocowania | Free Hanging (In-Line) |
| Materiał - Izolacja | Polyamide (PA9T), Nylon 9T |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Płeć | Female |
| Reportaż z kołnierzem | - |
| cechy | - |
| Contact Type | Full Bellows |
| Materiał styków | Phosphor Bronze |
| Kontakt Wykończenie Grubość | 100.0µin (2.54µm) |
| Kontakt Finish | Tin |
| Kolor | Black |
| Typ karty | Non Specified - Dual Edge |
| Grubość karty | 0.062" (1.57mm) |
| Podstawowy numer produktu | GEC26 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Sullins Connector Solutions GEC26DREN.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | GEC26DREN-S734 | GEC26DREN-S93 | GEC26DREN-S13 | GEC26DREH |
| Producent | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Materiał styków | - | - | - | - |
| Contact Type | - | - | - | - |
| Grubość karty | - | - | - | - |
| Płeć | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Liczba rzędów | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Liczba biegunów | - | - | - | - |
| Ilość pozycji / Bay / Row | - | - | - | - |
| Odczytać | - | - | - | - |
| Zakończenie | - | - | - | - |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Typ karty | - | - | - | - |
| Smoła | - | - | - | - |
| Reportaż z kołnierzem | - | - | - | - |
| Kolor | - | - | - | - |
| Kontakt Wykończenie Grubość | - | - | - | - |
| Materiał - Izolacja | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Pobierz arkusze danych GEC26DREN PDF i dokumentację Sullins Connector Solutions dla GEC26DREN - Sullins Connector Solutions.
GEC26DREN-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100
GEC26DREISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100
GEC26DRES-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100
GEC26DRES-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100
GEC26DRTF-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100
GEC26DREH-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100
GEC26DREH-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100
GEC26DREN-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100
GEC26DREH-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100
GEC26DREI-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100
GEC26DRES-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100
GEC26DRTFSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100
GEC26DREI-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100
GEC26DRESSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100
GEC26DREI-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100
GEC26DREF-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100
GEC26DREN-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100
GEC26DREHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.