- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
Cylindrical Battery Holders.pdfInformacje o środowisku
Sullins Connector Solutions REACH.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $3.206 | $3.21 |
GEA06DTMD Specyfikacje techniczne
Sullins Connector Solutions - GEA06DTMD Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Sullins Connector Solutions - GEA06DTMD
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Sullins Connector Solutions |
| Zakończenie | Solder |
| Seria | - |
| Odczytać | Dual |
| Smoła | 0.125' (3.18mm) |
| Pakiet | Tray |
| temperatura robocza | -65°C ~ 125°C |
| Liczba rzędów | 2 |
| Ilość pozycji / Bay / Row | 6 |
| Liczba biegunów | 12 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole, Right Angle |
| Materiał - Izolacja | Polyamide (PA9T), Nylon 9T |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Płeć | Female |
| Reportaż z kołnierzem | Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.125' (3.18mm) Dia |
| cechy | - |
| Contact Type | Loop Bellows |
| Materiał styków | Phosphor Bronze |
| Kontakt Wykończenie Grubość | 100.0µin (2.54µm) |
| Kontakt Finish | Tin |
| Kolor | Black |
| Typ karty | Non Specified - Dual Edge |
| Grubość karty | 0.062' (1.57mm) |
| Podstawowy numer produktu | GEA06 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Sullins Connector Solutions GEA06DTMD.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | GEA06DTMS | GEA10DTMD | GEA06DTMT | GEA06DTMI |
| Producent | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Materiał - Izolacja | - | - | - | - |
| Ilość pozycji / Bay / Row | - | - | - | - |
| Typ karty | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Seria | - | - | - | - |
| Kontakt Wykończenie Grubość | - | - | - | - |
| Contact Type | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Zakończenie | - | - | - | - |
| Odczytać | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kolor | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Liczba biegunów | - | - | - | - |
| Reportaż z kołnierzem | - | - | - | - |
| Materiał styków | - | - | - | - |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Smoła | - | - | - | - |
| Płeć | - | - | - | - |
| Grubość karty | - | - | - | - |
| Liczba rzędów | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych GEA06DTMD PDF i dokumentację Sullins Connector Solutions dla GEA06DTMD - Sullins Connector Solutions.
GEA06DTMSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.125
GEA06DTMISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.125
GEA06DTMNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.125
GEA.1S.241.LNLEMOCONN HEX NUT SILVER
GEA06DTMHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.125
GEA10DTMISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.125
GEA.3E.240.LNLEMOCONN HEX NUT SILVER
GEA10DTMDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.125
GEA.4E.240.LNLEMOCONN HEX NUT SILVER
GEA.1M.240.RLLEMOCONN HEX NUT
GEA10DTMNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.125
GEA06DTMTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.125
GEA.2E.240.LNLEMOCONN HEX NUT SILVER
GEA10DTMHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.125
GEA.4S.240.LNLEMOCONN HEX NUT SILVERTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.