- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
RNS Series.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.041 | $0.04 |
RNS1FTD1K13 Specyfikacje techniczne
Stackpole Electronics Inc - RNS1FTD1K13 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Stackpole Electronics Inc - RNS1FTD1K13
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Stackpole Electronics, Inc. |
| Tolerancja | ±1% |
| Współczynnik temperaturowy | ±100ppm/°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet | Axial |
| Rozmiar / Wymiar | 0.094" Dia x 0.236" L (2.40mm x 6.00mm) |
| Seria | RNS |
| Tryb panel | 1.13 kOhms |
| Moc (W) | 1W |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Package / Case | Axial |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -55°C ~ 155°C |
| Liczba zakończeń | 2 |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | Flame Retardant Coating, Safety |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Kompozycja | Metal Film |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0090 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Stackpole Electronics Inc RNS1FTD1K13.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | RNS1FTD1K37 | RNS1FTD1K15 | RNS1FTD1K30 | RNS1FTD1K18 |
| Producent | Stackpole Electronics Inc | Stackpole Electronics Inc | Stackpole Electronics Inc | Stackpole Electronics Inc |
| Seria | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Kompozycja | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Współczynnik awaryjności | - | - | - | - |
| Liczba zakończeń | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Moc (W) | - | - | - | - |
| Tryb panel | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Współczynnik temperaturowy | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych RNS1FTD1K13 PDF i dokumentację Stackpole Electronics Inc dla RNS1FTD1K13 - Stackpole Electronics Inc.
RNS1FTD1K27Stackpole Electronics IncRES 1.27K OHM 1% 1W AXIAL
RNS1FTD19R6Stackpole Electronics IncRES 19.6 OHM 1% 1W AXIAL
RNS1FTD1K20Stackpole Electronics IncRES 1.2K OHM 1% 1W AXIAL
RNS1FTD1K24Stackpole Electronics IncRES 1.24K OHM 1% 1W AXIAL
RNS1FTD19R1Stackpole Electronics IncRES 19.1 OHM 1% 1W AXIAL
RNS1FTD1K10Stackpole Electronics IncRES 1.1K OHM 1% 1W AXIAL
RNS1FTD19K1Stackpole Electronics IncRES 19.1K OHM 1% 1W AXIAL
RNS1FTD1K15Stackpole Electronics IncRES 1.15K OHM 1% 1W AXIAL
RNS1FTD1K00Stackpole Electronics IncRES 1K OHM 1% 1W AXIAL
RNS1FTD1K30Stackpole Electronics IncRES 1.3K OHM 1% 1W AXIAL
RNS1FTD1K37Stackpole Electronics IncRES 1.37K OHM 1% 1W AXIAL
RNS1FTD1K33Stackpole Electronics IncRES 1.33K OHM 1% 1W AXIAL
RNS1FTD1K21Stackpole Electronics IncRES 1.21K OHM 1% 1W AXIAL
RNS1FTD1K05Stackpole Electronics IncRES 1.05K OHM 1% 1W AXIAL
RNS1FTD19K6Stackpole Electronics IncRES 19.6K OHM 1% 1W AXIAL
RNS1FTD1K07Stackpole Electronics IncRES 1.07K OHM 1% 1W AXIAL
RNS1FTD1K18Stackpole Electronics IncRES 1.18K OHM 1% 1W AXIAL
RNS1FTD1K02Stackpole Electronics IncRES 1.02K OHM 1% 1W AXIALTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.