- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
LWW Series Datasheet.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.187 | $0.19 |
| 200+ | $0.075 | $15.00 |
| 500+ | $0.072 | $36.00 |
| 1000+ | $0.071 | $71.00 |
LWW1008JT33N Specyfikacje techniczne
Stackpole Electronics Inc - LWW1008JT33N Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Stackpole Electronics Inc - LWW1008JT33N
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Stackpole Electronics, Inc. |
| Rodzaj | Wirewound |
| Tolerancja | ±5% |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 1008 |
| Rozmiar / Wymiar | 0.115" L x 0.110" W (2.92mm x 2.79mm) |
| Zastawianie | Unshielded |
| Seria | LWW |
| oceny | - |
| P @ Częstotliwość | 60 @ 350MHz |
| Package / Case | 1008 (2520 Metric) |
| Pakiet | Bulk |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Materiał - Rdzeń | Ceramic |
| Częstotliwość indukcyjności - test | 50 MHz |
| Indukcyjność | 33 nH |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.084" (2.13mm) |
| Częstotliwość - samorezonansowa | 1.6GHz |
| cechy | - |
| DC Resistance (DCR) | 140mOhm Max |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 1 A |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | - |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Stackpole Electronics Inc LWW1008JT33N.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | LWW1008JT39N | LWW1008JT3R3 | LWW1008JT22N | LWW1008JT68N |
| Producent | Stackpole Electronics Inc | Stackpole Electronics Inc | Stackpole Electronics Inc | Stackpole Electronics Inc |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Indukcyjność | - | - | - | - |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | - | - | - | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| P @ Częstotliwość | - | - | - | - |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Zastawianie | - | - | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Częstotliwość - samorezonansowa | - | - | - | - |
| Częstotliwość indukcyjności - test | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Materiał - Rdzeń | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych LWW1008JT33N PDF i dokumentację Stackpole Electronics Inc dla LWW1008JT33N - Stackpole Electronics Inc.
LWW1008JT47NStackpole Electronics Inc1008, 5%, 47N Inductance (nH)
LWW1008JT2R7Stackpole Electronics Inc1008, 5%, 2R7 Inductance (nH)
LWW1008JT3R3Stackpole Electronics Inc1008, 5%, 3R3 Inductance (nH)
LWW1008JT56NStackpole Electronics Inc1008, 5%, 56N Inductance (nH)
LWW1008JT18NStackpole Electronics Inc1008, 5%, 18N Inductance (nH)
LWW1008JT2R2Stackpole Electronics Inc1008, 5%, 2R2 Inductance (nH)
LWW1008JT22NStackpole Electronics Inc1008, 5%, 22N Inductance (nH)
LWW1008JT6R8Stackpole Electronics Inc1008, 5%, 6R8 Inductance (nH)
LWW1008JT39NStackpole Electronics Inc1008, 5%, 39N Inductance (nH)
LWW1008JT1R8Stackpole Electronics Inc1008, 5%, 1R8 Inductance (nH)
LWW1008JT1R2Stackpole Electronics Inc1008, 5%, 1R2 Inductance (nH)
LWW1008JT4R7Stackpole Electronics Inc1008, 5%, 4R7 Inductance (nH)
LWW1008JT5R6Stackpole Electronics Inc1008, 5%, 5R6 Inductance (nH)
LWW1008JT3R9Stackpole Electronics Inc1008, 5%, 3R9 Inductance (nH)
LWW1008JT27NStackpole Electronics Inc1008, 5%, 27N Inductance (nH)
LWW1008JT1R0Stackpole Electronics Inc1008, 5%, 1R0 Inductance (nH)
LWW1008JT68NStackpole Electronics Inc1008, 5%, 68N Inductance (nH)
LWW1008JT1R5Stackpole Electronics Inc1008, 5%, 1R5 Inductance (nH)Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.