- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
Silicon Power Rectifier.pdf1N3163R Specyfikacje techniczne
Solid State Inc. - 1N3163R Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Solid State Inc. - 1N3163R
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Solid State Inc. |
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli | 1.25 V @ 240 A |
| Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) | 200 V |
| Technologia | Standard, Reverse Polarity |
| Dostawca urządzeń Pakiet | DO-9 |
| Prędkość | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Seria | - |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Package / Case | DO-205AB, DO-9, Stud |
| Pakiet | Box |
| Temperatura pracy - złącze | -65°C ~ 200°C |
| Rodzaj mocowania | Stud Mount |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr | 75 µA @ 150 V |
| Obecny - Średnia Spirytus (Io) | 240A |
| Pojemność @ VR F | - |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | Vendor Undefined |
| ECCN | EAR99 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Solid State Inc. 1N3163R.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 1N3163R | 1N3163R | 1N3163 | 1N3163 |
| Producent | Powerex Inc. | Microchip Technology | Powerex Inc. | Microchip Technology |
| Pojemność @ VR F | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli | - | - | - | - |
| Obecny - Średnia Spirytus (Io) | - | - | - | - |
| Technologia | - | - | - | - |
| Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Temperatura pracy - złącze | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Prędkość | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych 1N3163R PDF i dokumentację Solid State Inc. dla 1N3163R - Solid State Inc..
1N3163Microchip TechnologySTANDARD RECTIFIER
1N3163RPowerex Inc.DIODE STUD MNT 240A 150V DO-9
1N3163Powerex Inc.DIODE STUD MNT 240A 150V DO-9
1N3165Microchip TechnologySTANDARD RECTIFIER
1N3163RMicrochip TechnologySTANDARD RECTIFIER
1N3163AMicrosemiIGBT Module
1N3162RPowerex Inc.DIODE STUD MNT 240A 100V DO-9
1N3164RMicrochip TechnologySTANDARD RECTIFIER
1N3162RMicrochip TechnologySTANDARD RECTIFIER
1N3164Powerex Inc.DIODE STUD MNT 240A 200V DO-9
1N3164RPowerex Inc.DIODE STUD MNT 240A 200V DO-9
1N3164AMicrosemiIGBT Module
1N3164Microchip TechnologySTANDARD RECTIFIERTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.