- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Montaż/pochodzenie PCN
DiamondX 10-24-22.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $4.46 | $4.46 |
510CCA20M0000CAG Specyfikacje techniczne
Skyworks Solutions Inc. - 510CCA20M0000CAG Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Skyworks Solutions Inc. - 510CCA20M0000CAG
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Skyworks Solutions, Inc. |
| Napięcie - Dostawa | 3.3V |
| Rodzaj | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Seria | Si510 |
| oceny | - |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Pakiet | Strip |
| Wydajność | CMOS |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.043" (1.10mm) |
| Funkcjonować | Enable/Disable |
| Stabilność częstotliwości | ±20ppm |
| Częstotliwość | 20 MHz |
| Obecny - Dostawa (Max) | 26mA |
| Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) | 18mA |
| Rezonator bazowy | Crystal |
| Całkowity zasięg ciągnięcia (APR) | - |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 2 (1 Year) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Skyworks Solutions Inc. 510CCA20M0000CAG.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 510CCA20M0000CAGR | 510CCA20M0000BAGR | 510CCA20M0000BAG | 510CCA20M0000AAG |
| Producent | Skyworks Solutions Inc. | Skyworks Solutions Inc. | Skyworks Solutions Inc. | Skyworks Solutions Inc. |
| Stabilność częstotliwości | - | - | - | - |
| Wydajność | - | - | - | - |
| Napięcie - Dostawa | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Seria | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Całkowity zasięg ciągnięcia (APR) | - | - | - | - |
| Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Obecny - Dostawa (Max) | - | - | - | - |
| Spread Spectrum Bandwidth | - | - | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Częstotliwość | - | - | - | - |
| Funkcjonować | - | - | - | - |
| Rezonator bazowy | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Pobierz arkusze danych 510CCA20M0000CAG PDF i dokumentację Skyworks Solutions Inc. dla 510CCA20M0000CAG - Skyworks Solutions Inc..
510CCA20M0000BAGRSkyworks Solutions Inc.XTAL OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD
510CCA20M0000BAGSkyworks Solutions Inc.XTAL OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD
510CCA200M000BAGRSkyworks Solutions Inc.XTAL OSC XO 200.0000MHZ CMOS SMD
510CCA200M000BAGSkyworks Solutions Inc.XTAL OSC XO 200.0000MHZ CMOS SMDTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.