- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
Model 183 Multiplier.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $639.59 | $639.59 |
| 200+ | $255.20 | $51,040.00 |
| 500+ | $246.68 | $123,340.00 |
| 1000+ | $242.46 | $242,460.00 |
37001 Specyfikacje techniczne
Simpson Electric - 37001 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Simpson Electric - 37001
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Simpson Electric |
| Napięcie - Dostawa | 21.6V ~ 26.4V |
| Seria | - |
| Typ czujnika | Current Transducer |
| Wrażliwość | - |
| Czas odpowiedzi | - |
| Polaryzacja | Unidirectional |
| Package / Case | Module, Single Pass Through |
| Pakiet | Retail Package |
| Wydajność | Ratiometric, 4mA ~ 20mA |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -30°C ~ 65°C |
| Liczba kanałów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Chassis Mount |
| Liniowość | - |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Do pomiaru | AC |
| Obecny - Dostawa (Max) | - |
| Obecny - Sensing | 50A |
| Precyzja | ±0.04% |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Nie dotyczy |
| Osiągnąć status | Vendor Undefined |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Simpson Electric 37001.
| Atrybut produktu | ![]() |
|
|---|---|---|
| Part Number | 37001 | ACT26MD05PN-6149 |
| Producent | Simpson Electric | TE Connectivity Deutsch Connectors |
| Seria | - | MIL-DTL-38999 Series III, ACT |
| temperatura robocza | -30°C ~ 65°C | -65°C ~ 200°C |
| Częstotliwość | 60Hz | - |
| Polaryzacja | Unidirectional | - |
| Pakiet | Retail Package | Bag |
| Liczba kanałów | 1 | - |
| Liniowość | - | - |
| Napięcie - Dostawa | 21.6V ~ 26.4V | - |
| Precyzja | ±0.04% | - |
| Czas odpowiedzi | - | - |
| Do pomiaru | AC | - |
| Rodzaj mocowania | Chassis Mount | Free Hanging (In-Line) |
| Package / Case | Module, Single Pass Through | - |
| Typ czujnika | Current Transducer | - |
| Obecny - Dostawa (Max) | - | - |
| Wrażliwość | - | - |
| Wydajność | Ratiometric, 4mA ~ 20mA | - |
| Obecny - Sensing | 50A | - |
Pobierz arkusze danych 37001 PDF i dokumentację Simpson Electric dla 37001 - Simpson Electric.
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.