- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
Model 183 Multiplier.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $592.56 | $592.56 |
| 200+ | $236.44 | $47,288.00 |
| 500+ | $228.54 | $114,270.00 |
| 1000+ | $224.63 | $224,630.00 |
37000 Specyfikacje techniczne
Simpson Electric - 37000 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Simpson Electric - 37000
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Simpson Electric |
| Napięcie - Dostawa | 21.6V ~ 26.4V |
| Seria | - |
| Typ czujnika | Current Transducer |
| Wrażliwość | - |
| Czas odpowiedzi | - |
| Polaryzacja | Unidirectional |
| Package / Case | Module, Single Pass Through |
| Pakiet | Retail Package |
| Wydajność | Ratiometric, 4mA ~ 20mA |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -30°C ~ 65°C |
| Liczba kanałów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Chassis Mount |
| Liniowość | - |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Do pomiaru | AC |
| Obecny - Dostawa (Max) | - |
| Obecny - Sensing | 5A |
| Precyzja | ±0.04% |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Nie dotyczy |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Simpson Electric 37000.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 37000 | 37000400430 | 3700.1 | 3700.2 |
| Producent | Simpson Electric | Littelfuse Inc. | Conta-Clip, Inc. | Conta-Clip, Inc. |
| Do pomiaru | AC | - | - | - |
| Wrażliwość | - | - | - | - |
| Seria | - | TR5® 370 | ZAP | ZAP |
| Polaryzacja | Unidirectional | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | Chassis Mount | Through Hole | - | - |
| Częstotliwość | 60Hz | - | - | - |
| Obecny - Sensing | 5A | - | - | - |
| Liniowość | - | - | - | - |
| Obecny - Dostawa (Max) | - | - | - | - |
| Typ czujnika | Current Transducer | - | - | - |
| temperatura robocza | -30°C ~ 65°C | -40°C ~ 85°C | - | - |
| Pakiet | Retail Package | Bulk | Bulk | Bulk |
| Liczba kanałów | 1 | - | - | - |
| Package / Case | Module, Single Pass Through | Radial, Can, Vertical | - | - |
| Precyzja | ±0.04% | - | - | - |
| Napięcie - Dostawa | 21.6V ~ 26.4V | - | - | - |
| Czas odpowiedzi | - | Fast Blow | - | - |
| Wydajność | Ratiometric, 4mA ~ 20mA | - | - | - |
Pobierz arkusze danych 37000 PDF i dokumentację Simpson Electric dla 37000 - Simpson Electric.
370-AEVQ-CProLabsDell 370-AEVQ Compatible 16GB DD
3700.9Conta-Clip, Inc.END PLATE
3700.5Conta-Clip, Inc.END PLATE
3700.1Conta-Clip, Inc.END PLATE
37000-324EchelonSOFTWARE LONMAKER PRO TURBO SR4
3700.8Conta-Clip, Inc.END PLATE
3700.3Conta-Clip, Inc.END PLATE
3700.2Conta-Clip, Inc.END PLATE
3700.2On Shore Technology Inc.CONN TERM BLK END PLATE RAIL BG
370-AEVR-CProLabsDell 370-AEVR Compatible 32GB DDTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.