- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
SiT8208 Datasheet.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.942 | $0.94 |
SIT8208AC-23-18E-37.400000T Specyfikacje techniczne
SiTime - SIT8208AC-23-18E-37.400000T Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do SiTime - SIT8208AC-23-18E-37.400000T
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | SiTime |
| Napięcie - Dostawa | 1.8V |
| Rodzaj | XO (Standard) |
| Rozmiar / Wymiar | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Seria | SiT8208 |
| oceny | - |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Wydajność | LVCMOS |
| temperatura robocza | -20°C ~ 70°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 5 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.032" (0.80mm) |
| Funkcjonować | Enable/Disable |
| Stabilność częstotliwości | ±50ppm |
| Częstotliwość | 37.4MHz |
| szczegółowy opis | 37.4MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead |
| Obecny - Dostawa (Max) | 31mA |
| Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) | 30mA |
| Rezonator bazowy | MEMS |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak SiTime SIT8208AC-23-18E-37.400000T.
| Atrybut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | SIT8208AC-23-18E-37.400000 | SIT8208AC-23-18E-37.500000T | SIT8208AC-23-18E-37.400000Y | SIT8208AC-23-18E-37.500000 |
| Producent | SiTime | SiTime | SiTime | SiTime |
| szczegółowy opis | - | - | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Status bezołowiowy / status RoHS | - | - | - | - |
| Rezonator bazowy | - | - | - | - |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Stabilność częstotliwości | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Funkcjonować | - | - | - | - |
| Wydajność | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Częstotliwość | - | - | - | - |
| Napięcie - Dostawa | - | - | - | - |
| Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) | - | - | - | - |
| Obecny - Dostawa (Max) | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Opakowania | - | - | - | - |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych SIT8208AC-23-18E-37.400000T PDF i dokumentację SiTime dla SIT8208AC-23-18E-37.400000T - SiTime.
SIT8208AC-23-18E-38.000000YSiTime-20 TO 70C, 3225, 50PPM, 1.8V, 3
SIT8208AC-23-18E-37.500000XSiTime-20 TO 70C, 3225, 50PPM, 1.8V, 3
SIT8208AC-23-18E-38.000000TSiTime-20 TO 70C, 3225, 50PPM, 1.8V, 3
SIT8208AC-23-18E-38.000000XSiTime-20 TO 70C, 3225, 50PPM, 1.8V, 3
SIT8208AC-23-18E-37.500000TSiTime-20 TO 70C, 3225, 50PPM, 1.8V, 3
SIT8208AC-23-18E-35.840000XSiTime-20 TO 70C, 3225, 50PPM, 1.8V, 3
SIT8208AC-23-18E-33.600000YSiTime-20 TO 70C, 3225, 50PPM, 1.8V, 3
SIT8208AC-23-18E-37.500000YSiTime-20 TO 70C, 3225, 50PPM, 1.8V, 3
SIT8208AC-23-18E-35.840000TSiTime-20 TO 70C, 3225, 50PPM, 1.8V, 3
SIT8208AC-23-18E-35.840000YSiTime-20 TO 70C, 3225, 50PPM, 1.8V, 3Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.