- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Arkusz danych HTML
TS30011-13.pdfPCN przestarzałe/ eol
Mult Dev 20/Nov/2019.pdfOpakowanie PCN
Label Changes 28/Jun/2019.pdfTS30011-M015QFNR Specyfikacje techniczne
Semtech Corporation - TS30011-M015QFNR Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Semtech Corporation - TS30011-M015QFNR
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Semtech |
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) | 1.5V |
| Napięcie - Wyjście (Max) | - |
| Napięcie - Wejście (Min) | 4.5V |
| Napięcie - wejściowa (maks) | 24V |
| topologia | Buck |
| synchroniczny prostownik | Yes |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 16-QFN (3x3) |
| Seria | - |
| Package / Case | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Typ wyjścia | Fixed |
| Konfiguracja wyjściowa | Positive |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Liczba wyjść | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Funkcjonować | Step-Down |
| Częstotliwość - Przełączanie | 1MHz |
| Obecny - Wyjście | 1A |
| Podstawowy numer produktu | TS30011 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Zgodny z RoHS |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Semtech Corporation TS30011-M015QFNR.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | TS30011-M025QFNR | TS30011-M018QFNR | TS30012-M015QFNR | TS30011-M050QFNR |
| Producent | Semtech Corporation | Semtech Corporation | Semtech Corporation | Semtech Corporation |
| synchroniczny prostownik | - | - | - | - |
| topologia | - | - | - | - |
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) | - | - | - | - |
| Funkcjonować | - | - | - | - |
| Napięcie - Wyjście (Max) | - | - | - | - |
| Konfiguracja wyjściowa | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Napięcie - Wejście (Min) | - | - | - | - |
| Typ wyjścia | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Napięcie - wejściowa (maks) | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Seria | - | - | - | - |
| Liczba wyjść | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Częstotliwość - Przełączanie | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Obecny - Wyjście | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Pobierz arkusze danych TS30011-M015QFNR PDF i dokumentację Semtech Corporation dla TS30011-M015QFNR - Semtech Corporation.
TS30012-M018QFNRSemtech CorporationIC REG BUCK 1.8V 2A 16QFN
TS30011-M033QFNRSemtech CorporationIC REG BUCK 3.3V 1A 16QFN
TS3000GB0B1NCG8Renesas Electronics America IncIC
TS30012-M015QFNRSemtech CorporationIC REG BUCK 1.5V 2A 16QFN
TS3000GB0A0NCG8Renesas Electronics America IncIC
TS30011-M018QFNRSemtech CorporationIC REG BUCK 1.8V 1A 16QFN
TS3000B3ANRG8Renesas Electronics America IncSENSOR DIGITAL -20C-125C 8VFQFPN
TS3000GB0B1NCGRenesas Electronics America IncIC
TS30012-M000QFNRSemtech CorporationIC REG BUCK ADJUSTABLE 2A 16QFN
TS30012-M025QFNRSemtech CorporationIC REG BUCK 2.5V 2A 16QFN
TS30011-M025QFNRSemtech CorporationIC REG BUCK 2.5V 1A 16QFN
TS30011-M000QFNRSemtech CorporationIC REG BUCK ADJUSTABLE 1A 16QFN
TS3000B3ANRGRenesas Electronics America IncSENSOR DIGITAL -20C-125C 8VFQFPN
TS30011-M050QFNRSemtech CorporationIC REG BUCK 5V 1A 16QFN
TS30011-MC00QFNRQFN16Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.