- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusz danych HTML
SMDA05C-5 thru SMDA24C-5.pdfOpakowanie PCN
2.73KHz.pdfProjekt/specyfikacja PCN
Cylindrical Battery Holders.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.049 | $1.05 |
| 200+ | $0.406 | $81.20 |
| 500+ | $0.392 | $196.00 |
| 1000+ | $0.384 | $384.00 |
SMDA05C-5.TBT Specyfikacje techniczne
Semtech Corporation - SMDA05C-5.TBT Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Semtech Corporation - SMDA05C-5.TBT
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Semtech |
| Napięcie - Reverse patowa (typ) | 5V (Max) |
| Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp | 9.8V |
| Napięcie - podziały (min) | 6V |
| Rodzaj | Zener |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 8-SO |
| Seria | SMDAC-5 |
| Ochrona linii zasilających | No |
| Moc - Peak Pulse | 300W |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Package / Case | 8-SOIC (0.154', 3.90mm Width) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) | 17A (8/20µs) |
| Pojemność @ Częstotliwość | 350pF @ 1MHz |
| Kanały dwukierunkowe | 5 |
| Podstawowy numer produktu | SMDA05 |
| Aplikacje | General Purpose |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Zgodny z RoHS |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0080 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Semtech Corporation SMDA05C-5.TBT.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | SMDA05C-7.TBT | SMDA05C-5.T | SMDA05C-5TR | SMDA05C-5E3/TR7 |
| Producent | Semtech Corporation | Semtech Corporation | Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions | Microchip Technology |
| Kanały dwukierunkowe | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Napięcie - Reverse patowa (typ) | - | - | - | - |
| Pojemność @ Częstotliwość | - | - | - | - |
| Moc - Peak Pulse | - | - | - | - |
| Aplikacje | - | - | - | - |
| Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Ochrona linii zasilających | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Napięcie - podziały (min) | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych SMDA05C-5.TBT PDF i dokumentację Semtech Corporation dla SMDA05C-5.TBT - Semtech Corporation.
SMDA05C-5.TBSemtechTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.