- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
DFKH Series Datasheet.pdfProjekt/specyfikacja PCN
Cylindrical Battery Holders.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $5.418 | $5.42 |
| 200+ | $2.097 | $419.40 |
| 500+ | $2.023 | $1,011.50 |
| 1000+ | $1.987 | $1,987.00 |
DFKH-31-0001 Specyfikacje techniczne
SCHURTER Inc. - DFKH-31-0001 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do SCHURTER Inc. - DFKH-31-0001
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Schurter |
| Napięcie znamionowe - DC | - |
| Napięcie znamionowe - AC | 440V |
| Rozmiar / Wymiar | 1.240' L x 0.728' W (31.50mm x 18.50mm) |
| Seria | DFKH |
| oceny | - |
| Package / Case | Radial - 4 Leads |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -25°C ~ 100°C |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Liczba linii | 2 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Rodzaj filtra | - |
| cechy | - |
| Oporność DC (DCR) (maks.) | 1.2Ohm |
| Karta Grubość (mm) | 600mA |
| Podstawowy numer produktu | DFKH |
| Agencja zatwierdzająca | - |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8548.00.0000 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak SCHURTER Inc. DFKH-31-0001.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | DFKH-31-0007 | DFKH-31-0002 | DFKH-14-0001 | DFKH-31-0008 |
| Producent | SCHURTER Inc. | SCHURTER Inc. | SCHURTER Inc. | SCHURTER Inc. |
| Rodzaj filtra | - | - | - | - |
| Napięcie znamionowe - DC | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Liczba linii | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Napięcie znamionowe - AC | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Karta Grubość (mm) | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Agencja zatwierdzająca | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Oporność DC (DCR) (maks.) | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| oceny | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych DFKH-31-0001 PDF i dokumentację SCHURTER Inc. dla DFKH-31-0001 - SCHURTER Inc..
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.