- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
CPS Series Datasheet.pdfCPS19-LA00A10-SNCCWTNF-AI0MGVAR-W1023-S Specyfikacje techniczne
SCHURTER Inc. - CPS19-LA00A10-SNCCWTNF-AI0MGVAR-W1023-S Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do SCHURTER Inc. - CPS19-LA00A10-SNCCWTNF-AI0MGVAR-W1023-S
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Schurter |
| Napięcie znamionowe - DC | 60 V |
| Napięcie znamionowe - AC | 42 V |
| Rodzaj | Capacitive, Illuminated |
| Termination Style | Wire Leads |
| funkcji przełącznika | Off-On |
| Seria | CPS |
| Wycięcie w panelu Wymiary | Circular - 19.10mm Dia |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -40°C ~ 60°C |
| Rodzaj mocowania | Panel Mount, Front |
| Trwałość mechaniczna | - |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Oświetlenie Napięcie (nominalna) | 5 ~ 28 VDC |
| Oświetlenie typ, kolor | LED, Green/Magenta |
| cechy | Ceramic Actuator |
| Życie elektryczne | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 100mA (AC/DC) |
| Kolor - Actuator / Cap | Clear (White Filter/Diffuser) |
| Obwód | SPST |
| Podstawowy numer produktu | CPS19-LA |
| Typ urządzenia uruchamiającego | Round, Button, Flush |
| siłownik do znakowania | W |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | Vendor Undefined |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9033 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak SCHURTER Inc. CPS19-LA00A10-SNCCWTNF-AI0MGVAR-W1023-S.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
|---|---|---|
| Part Number | CPS19-LA00A10-SNCCWTNF-AI0MGVAR-W1023-S | B72500T140K60 |
| Producent | SCHURTER Inc. | EPCOS (TDK) |
| Typ urządzenia uruchamiającego | Round, Button, Flush | - |
| Stopień ochrony | IP67 - Dust Tight, Waterproof | - |
| Napięcie znamionowe - AC | 42 V | - |
| Kolor - Actuator / Cap | Clear (White Filter/Diffuser) | - |
| temperatura robocza | -40°C ~ 60°C | - |
| Podstawowy numer produktu | CPS19-LA | - |
| siłownik do znakowania | W | - |
| Życie elektryczne | - | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 100mA (AC/DC) | - |
| Oświetlenie Napięcie (nominalna) | 5 ~ 28 VDC | - |
| Trwałość mechaniczna | - | - |
| Obwód | SPST | - |
| Pakiet | Bulk | - |
| Rodzaj mocowania | Panel Mount, Front | - |
| Napięcie znamionowe - DC | 60 V | - |
| cechy | Ceramic Actuator | - |
| funkcji przełącznika | Off-On | - |
| Oświetlenie typ, kolor | LED, Green/Magenta | - |
| Wycięcie w panelu Wymiary | Circular - 19.10mm Dia | - |
| Termination Style | Wire Leads | - |
| Seria | CPS | - |
| Rodzaj | Capacitive, Illuminated | - |
Pobierz arkusze danych CPS19-LA00A10-SNCCWTNF-AI0MGVAR-W1023-S PDF i dokumentację SCHURTER Inc. dla CPS19-LA00A10-SNCCWTNF-AI0MGVAR-W1023-S - SCHURTER Inc..
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.