- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
MTSW, HMTSW Series Datasheet.pdfArkusz danych HTML
MTSW, HMTSW Series Datasheet.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $3.74 | $3.74 |
MTSW-109-09-G-D-390-RA Specyfikacje techniczne
Samtec Inc. - MTSW-109-09-G-D-390-RA Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Samtec Inc. - MTSW-109-09-G-D-390-RA
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Samtec, Inc. |
| napięcie znamionowe | - |
| Zakończenie | Solder |
| Styl | Board to Board or Cable |
| Całun | Unshrouded |
| Seria | Flex Stack, MTSW |
| Rozstaw rzędów - łączenie | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch-Mating | 0.100" (2.54mm) |
| Pakiet | Bulk |
| Całkowita długość kontaktu | - |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Liczba rzędów | 2 |
| Ilość Pozycje Loaded | All |
| Liczba biegunów | 18 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole, Right Angle |
| Materiał Palność ocena | UL94 V-0 |
| Kojarzonych Układanie Heights | - |
| Różnicowa transmisja danych | Polyester, Glass Filled |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Wysokość izolacji | 0.219" (5.56mm) |
| Kolor izolacji | Black |
| Stopień ochrony | - |
| cechy | - |
| mocowanie Rodzaj | Push-Pull |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 3A |
| Contact Type | Male Pin |
| Kształt kontaktów | Square |
| Materiał styków | Phosphor Bronze |
| Długość kontaktu - post | 0.090" (2.29mm) |
| Długość łącznika - dopasowanie | 0.390" (9.91mm) |
| Kontakt z grubością wykończenia - poczta | 3.00µin (0.076µm) |
| Kontakt z grubością wykończenia - krycie | 10.0µin (0.25µm) |
| Skontaktuj się z Finish - Post | Gold |
| Skontaktuj się z Finish - Mating | Gold |
| Typ złącza | Header, Cuttable |
| Podstawowy numer produktu | MTSW-109 |
| Aplikacje | - |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Samtec Inc. MTSW-109-09-G-D-390-RA.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
|---|---|---|
| Part Number | MTSW-109-09-G-D-390-RA | HSC49DRTN-S734 |
| Producent | Samtec Inc. | Sullins Connector Solutions |
| Pakiet | Bulk | Tray |
| Podstawowy numer produktu | MTSW-109 | HSC49 |
| Wysokość izolacji | 0.219" (5.56mm) | - |
| Materiał styków | Phosphor Bronze | Beryllium Copper |
| Pitch-Mating | 0.100" (2.54mm) | - |
| Całkowita długość kontaktu | - | - |
| Skontaktuj się z Finish - Mating | Gold | - |
| Skontaktuj się z Finish - Post | Gold | - |
| Rodzaj mocowania | Through Hole, Right Angle | Through Hole |
| mocowanie Rodzaj | Push-Pull | - |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C | -65°C ~ 125°C |
| Ilość Pozycje Loaded | All | - |
| Kolor izolacji | Black | - |
| Kształt kontaktów | Square | - |
| Typ złącza | Header, Cuttable | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 3A | - |
| Zakończenie | Solder | Solder |
| Styl | Board to Board or Cable | - |
| Długość łącznika - dopasowanie | 0.390" (9.91mm) | - |
| cechy | - | - |
| Całun | Unshrouded | - |
| Contact Type | Male Pin | Full Bellows |
| Kontakt z grubością wykończenia - krycie | 10.0µin (0.25µm) | - |
| Kontakt z grubością wykończenia - poczta | 3.00µin (0.076µm) | - |
| Liczba rzędów | 2 | 2 |
| Stopień ochrony | - | - |
| Liczba biegunów | 18 | 98 |
| Aplikacje | - | - |
| Różnicowa transmisja danych | Polyester, Glass Filled | - |
| napięcie znamionowe | - | - |
| Materiał Palność ocena | UL94 V-0 | - |
| Rozstaw rzędów - łączenie | 0.100" (2.54mm) | - |
| Kojarzonych Układanie Heights | - | - |
| Seria | Flex Stack, MTSW | - |
| Długość kontaktu - post | 0.090" (2.29mm) | - |
Pobierz arkusze danych MTSW-109-09-G-D-390-RA PDF i dokumentację Samtec Inc. dla MTSW-109-09-G-D-390-RA - Samtec Inc..
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.