- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusz danych HTML
HW (SM) Series Datasheet.pdfHW-22-20-T-S-250-SM Specyfikacje techniczne
Samtec Inc. - HW-22-20-T-S-250-SM Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Samtec Inc. - HW-22-20-T-S-250-SM
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Samtec, Inc. |
| Zakończenie | Solder |
| Seria | Flex Stack, HW |
| Rozstaw rzędów | - |
| Smoła | 0.100" (2.54mm) |
| Pakiet | Bulk |
| Liczba rzędów | 1 |
| Liczba biegunów | 22 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Długość - Tail | - |
| Długość - Wysokość stosu | 0.250" (6.350mm) |
| Długość - post (Gody) | 0.815" (20.700mm) |
| Długość - ogólny pin | 1.065" (27.051mm) |
| Kontakt Wykończenie Grubość - post (Gody) | - |
| Kontakt Finish - post (Gody) | Tin |
| Kolor | Black |
| Podstawowy numer produktu | HW-22-20 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Samtec Inc. HW-22-20-T-S-250-SM.
| Atrybut produktu | ![]() |
|
|---|---|---|
| Part Number | HW-22-20-T-S-250-SM | WSN802GADK-A |
| Producent | Samtec Inc. | Murata Electronics |
| Kolor | Black | - |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount | - |
| Długość - Tail | - | - |
| Kontakt Wykończenie Grubość - post (Gody) | - | - |
| Długość - post (Gody) | 0.815" (20.700mm) | - |
| Długość - ogólny pin | 1.065" (27.051mm) | - |
| Pakiet | Bulk | Bulk |
| Liczba rzędów | 1 | - |
| Smoła | 0.100" (2.54mm) | - |
| Liczba biegunów | 22 | - |
| Długość - Wysokość stosu | 0.250" (6.350mm) | - |
| Zakończenie | Solder | - |
| Kontakt Finish - post (Gody) | Tin | - |
| Rozstaw rzędów | - | - |
| Seria | Flex Stack, HW | - |
| Podstawowy numer produktu | HW-22-20 | WSN802 |
Pobierz arkusze danych HW-22-20-T-S-250-SM PDF i dokumentację Samtec Inc. dla HW-22-20-T-S-250-SM - Samtec Inc..
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.