- Jess***Jones
- 2026/04/17
FW-31-05-F-D-500-120 Specyfikacje techniczne
Samtec Inc. - FW-31-05-F-D-500-120 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Samtec Inc. - FW-31-05-F-D-500-120
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Samtec, Inc. |
| Zakończenie | Solder |
| Seria | Flex Stack, FW |
| Rozstaw rzędów | 0.050" (1.27mm) |
| Smoła | 0.050" (1.27mm) |
| Pakiet | Bulk |
| Liczba rzędów | 2 |
| Liczba biegunów | 62 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Długość - Tail | - |
| Długość - Wysokość stosu | 0.500" (12.700mm) |
| Długość - post (Gody) | 0.120" (3.048mm) |
| Długość - ogólny pin | 0.620" (15.748mm) |
| Kontakt Wykończenie Grubość - post (Gody) | 3.00µin (0.076µm) |
| Kontakt Finish - post (Gody) | Gold |
| Kolor | Black |
| Podstawowy numer produktu | FW-31-05 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Samtec Inc. FW-31-05-F-D-500-120.
| Atrybut produktu | ![]() |
|
|---|---|---|
| Part Number | FW-31-05-F-D-500-120 | 892-012-523-207 |
| Producent | Samtec Inc. | EDAC Inc. |
| Długość - Wysokość stosu | 0.500" (12.700mm) | - |
| Liczba rzędów | 2 | 2 |
| Rozstaw rzędów | 0.050" (1.27mm) | - |
| Liczba biegunów | 62 | 12 |
| Zakończenie | Solder | Solder |
| Pakiet | Bulk | Bulk |
| Podstawowy numer produktu | FW-31-05 | 892-012 |
| Kontakt Finish - post (Gody) | Gold | - |
| Kolor | Black | Black |
| Kontakt Wykończenie Grubość - post (Gody) | 3.00µin (0.076µm) | - |
| Długość - post (Gody) | 0.120" (3.048mm) | - |
| Długość - ogólny pin | 0.620" (15.748mm) | - |
| Seria | Flex Stack, FW | 892 |
| Długość - Tail | - | - |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount | Through Hole |
| Smoła | 0.050" (1.27mm) | 0.100" (2.54mm) |
Pobierz arkusze danych FW-31-05-F-D-500-120 PDF i dokumentację Samtec Inc. dla FW-31-05-F-D-500-120 - Samtec Inc..
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.